Zwrot do 100 PLN w Zakładach Bukmacherskich forBET!

Od 26 do 29 kwietnia można w Zakładach Bukmacherskich forBET korzystać ze specjalnej promocji, w ramach której otrzymuje się zwrot do 100 PLN za nietrafione kupony!

Zwrot do 100 PLN w Zakładach Bukmacherskich forBET!
Zwrot do 100 PLN w Zakładach Bukmacherskich forBET!

Tylko osoby zarejestrowane na www.iForBET.pl mają prawo skorzystać z oferty specjalnej. Regulamin promocji informuje, że kwalifikują się tylko i wyłącznie kupony postawione po 26 kwietnia po godzinie 15.

Zakłady Bukmacherskie forBET zwracają pełną stawkę do 100 PLN w przypadku nietrafienia jednego typu oraz połowę w przypadku, gdy uczestnik błędnie wytypuje dwa spotkania w kuponie promocyjnym.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Nie można w ramach oferty otrzymać więcej niż 100 PLN. A każda osoba zarejestrowana w forBET ma prawo do skorzystania z jednego cashbacku do dnia 29 kwietnia.

Warunki tej promocji to:

  • Kupon za minimum 15 PLN
  • Kupon zawierający co najmniej 8 zdarzeń
  • Minimum 8 zdarzeń na kuponie z kursem 1,20 lub wyższym
  • Tylko rozstrzygnięcia do 29 kwietnia do godziny 23.59.

Promocja nie bierze pod uwagę kuponów systemowych. Przypominamy, że jest dostępna także dla osób, które dopiero założą konto. Warto przy dokonywaniu rejestracji wpisać kod promocyjny, by otrzymać dodatkowe środki na start przygody z polskim bukmacherem forBET!

To nie jedyna oferta przygotowana przez bukmachera na weekend. Zobaczcie, czym jest Liga Typerów Ekstraklasy i dowiedzcie się, w jaki sposób można w niej wygrać nawet 2500 PLN w gotówce pozbawionej jakichkolwiek warunków obrotu!

Regulamin zwrotu (Zakłady Bukmacherskie forBET)
Regulamin zwrotu (Zakłady Bukmacherskie forBET)

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image