Ambasador marki LV BET obiecał, że załatwi i zrobił to, co do niego należało! Tym razem chodzi o aplikację mobilną do obstawiania meczów, którą mogą już pobierać wszyscy klienci bukmachera posiadający smartfony z Androidem!

Zdzisław Kręcina załatwił... aplikację mobilną LV BET!
Zdzisław Kręcina załatwił… aplikację mobilną LV BET!

Zdzisław Kręcina jest nową twarzą bukmachera LV BET. Jego współpraca z firmą ma potrwać przynajmniej do 15 lipca, czyli do zakończenia MŚ 2018. Przez cały maj na oficjalnym kanale LV BET w serwisie YouTube pojawiają się nowe materiały wideo ze znanym działaczem w roli głównej. Teraz natomiast ogłoszono kolejną nowość, którą reklamuje sam ambasador. Wspomnianą „świeżynką” jest aplikacja mobilna!

Wśród najważniejszych opcji, jakie można znaleźć w apce od LV BET, wymienić można przede wszystkim możliwość korzystania z dostępnych metod płatności, śledzenia wyników meczów oraz aktualnej sytuacji na boiskach, a także – rzecz jasna – obstawiania wydarzeń sportowych dostępnych na www.LvBET.pl!

Aplikacja mobilna LV BET – jak pobrać?

Aby pobrać aplikację mobilną LV BET, wystarczy posiadać smartfon z systemem operacyjnym Android. Istotne jest także to, by w opcjach urządzenia wyrazić zgodę na instalację aplikacji spoza sklepu Google Play.

Link do pliku instalacyjnego znajdziecie na oficjalnej stronie bukmachera. Proces, w zależności od szybkości waszego łącza internetowego, nie powinien trwać dłużej niż kilka minut.

Jak pobrać aplikację LV Bet
Jak pobrać aplikację LV Bet

LV BET posiada także w planach wypuszczenie na rynek aplikacji stworzonej z myślą o użytkownikach iOS-a. Na tę chwilę nie wiadomo, kiedy dokładnie nastąpi premiera na urządzeniach marki Apple.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu