10 PLN od Etoto na wtorek!

Bukmacher Etoto przygotował bonus 10 PLN na wtorek z Ligą Mistrzów. Przekonaj się, co należy zrobić, by skorzystać z tej promocji! W końcu darmowe środki na obstawianie piechotą nie chodzą!

10 PLN od Etoto na wtorek!

Jeżeli planujesz skupić się porządnie na obstawianiu ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, weź pod uwagę, że w Forbet można zdobyć bonus 100.000 PLN za prawidłowe wytypowanie wtorkowych oraz środowych spotkań najlepszych drużyn Europy! 

Bonus Etoto w wysokości 10 PLN może zdobyć każda osoba, która ma konto u tego bukmachera i spełni warunki podane w ofercie specjalnej na wtorek, to jest 11 grudnia. Opisywany bonus jest częścią akcji Kalendarz adwentowy Etoto 2018

Zasada jest jedna: grasz kupon wielokrotny za stawkę 50 PLN i po jego rozliczeniu otrzymujesz premię 10 PLN na swoje konto bonusowe! Dodatkowe pieniądze możesz wykorzystać na obstawianie online na stronie oficjalnej Etoto! 

Jak musi wygrać kupon promocyjny? Najważniejsze, by zawierał typy bukmacherskie, których kursy wynoszą co najmniej 1.20. Możesz więc stawiać nawet na największych faworytów dnia! 

Pamiętaj, by przed postawieniem kuponu upewnić się, że jego kurs wynosi co najmniej 2.00. W przeciwnym wypadku nie zostanie zaliczony do oferty i ty samym nie będziesz mógł zgarnąć premii 10 PLN. 

Bukmacher Etoto na jedno konto może przelać maksymalnie jeden bonus. Dodatkowe pieniądze od razu po zaksięgowaniu mogą być wykorzystywane na obstawianie dowolnych wydarzeń sportowych z oferty! 

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy! 

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button