Nie musisz martwić się ewentualną przegraną w przypadku typów na wtorkowe i środowe mecze Ligi Mistrzów. Wszystko to dzięki zwrotowi 100 PLN w Totalbet!

100 PLN na Ligę Mistrzów w Totalbet!

Promocja bukmacherska od Totalbet dostępna jest w dniach 11-12 grudnia. Obowiązuje w przypadku wszystkich kuponów z typami na mecze 6. kolejki Ligi Mistrzów – zarówno z oferty przedmeczowej, jak i na żywo. 

Każdy gracz, który chce skorzystać z tej oferty specjalnej, musi zagrać kupon SOLO bądź AKO za minimum 50 PLN. Zwrot wynosi dokładnie 50% sumy postawionej w przegranym kuponie spełniającym warunki regulaminu. 

Dodatkowe pieniądze są księgowane na koncie odpowiednich osób w sposób automatyczny. Gracz wszystkie dodatkowe środki może wykorzystać na obstawianie wydarzeń sportowych aż do momentu ukończenia wymaganego obrotu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zawsze można napisać do supportu Totalbet. 

Każda osoba zarejestrowana u organizatora promocji może otrzymać tylko jeden bonus. Dotyczy to zarówno wtorku, jak i środy. Jeżeli nie masz jeszcze konta w Totalbet, możesz założyć je online i otrzymać na start bonus bez depozytu

Przypominamy, że na wtorkowe mecze w Lidze Mistrzów dostępne są, między innymi, następujące promocje:

Darmowe konto do obstawianie meczów założysz na www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu