Bukmacher Etoto ma dla graczy 20 PLN premii pieniężnej na obstawianie. Do odebrania tylko w dniu 12 grudnia. Poznaj szczegóły tej oferty już teraz!

Promocja na środę dostępna jest w ramach akcji Kalendarz adwentowy Etoto 2018. Nie trzeba się do niej zapisywać, by zgarnąć przygotowany bonus, ale należy pamiętać, że oferta dostępna jest tylko do końca dzisiejszego dnia. 

Bonus 20 PLN może być przelany maksymalnie jeden raz na jedno konto bukmacherskie. Dodatkowe środki mogą być wykorzystane na obstawianie wydarzeń sportowych, które znajdziecie na stronie internetowej Etoto oraz w aplikacji mobilnej bukmachera. 

Jeżeli chcesz odebrać 20 PLN, musisz postawić kupon za minimum 100 PLN, w którym znajdzie się zakład na liczbę rzutów rożnych z kursem 1.80 lub wyższym. 

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Dodatkowe pieniądze są przyznawane bez względu na to czy kupon promocyjny będzie wygrany, czy przegrany. Gracz otrzyma bonus Etoto automatycznie po spełnieniu podanych wyżej warunków. 

Dzisiaj przed nami kolejne rozstrzygnięcia w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Nie powinno zatem brakować akcji podbramkowych, a tym samym – rzutów rożnych! 

Nie masz konta w Etoto? Założysz je całkowicie bezpłatnie na stronie internetowej www.Etoto.pl


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.