15.000 PLN do wygrania w STS Betgames i Wirtualnych Sportach!

15.000 PLN czeka na uczestników rankingu typerskiego przygotowanego przez bukmachera STS. Wystarczy zbierać punkty w Betgames i wirtualnych Sportach – nagrody przygotowano aż dla 250 osób!

15.000 PLN do wygrania w STS Betgames i Wirtualnych Sportach!
15.000 PLN do wygrania w STS Betgames i Wirtualnych Sportach!

Betgames – legalne granie w karty przez internet

STS to pierwszy bukmacher w Polsce, który zaoferował graczom granie w karty z krupierami na żywo. Jego legalny poker święci triumfy i z dnia na dzień staje się coraz popularniejszy. Jeżeli ktoś jeszcze nie miał okazji, by sprawdzić go w praktyce, być może właśnie teraz zdecyduje się na pierwszy krok.

W ramach tak zwanych STS Betgames do zaoferowania jest poker, wojna oraz bakarat. Każda gra pozwala na zdobywanie prawdziwych pieniędzy, a minimalna stawka to zaledwie 2 złote. Potencjalne wygrane są niezwykle wysokie. O niektórych z nich wspominaliśmy już nieraz na łamach naszego portalu.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

STS Wirtualne Sporty – kiedy w prawdziwym świecie nie dzieje się nic ciekawego

Czasy, w których nie było co obstawiać, już minęły i miejmy nadzieję, że nie wrócą. Mimo wszystko, STS Sporty Wirtualne to nadal ciekawa alternatywa dla prawdziwych dyscyplin. W portalu www.STS.pl można obstawiać kupony, między innymi, na wirtualną piłkę nożną, wyścigi koni oraz psów. Rozstrzygnięcia są niemal natychmiastowe, a kursy nie odbijają negatywnie od tych, jakie można znaleźć w normalnej ofercie.

Komputerowe dyscypliny w STS znajdziemy w odpowiednim dziale. Mamy do nich dostęp nie tylko z poziomu tradycyjnej strony internetowej, ale również aplikacji mobilnej czy wersji przenośnej serwisu.

Turniej STS na Betgames i Virtual Sports. Do wygrania aż 15.000 PLN!

Pula nagród wynosząca aż 15.000 złotych to niecodzienny prezent od bukmachera. Na www.STS.pl właśnie tyle można teraz zdobyć, a to wszystko w ramach tak zwanego turnieju typerskiego. Trwa on do 14 czerwca, a żeby się do niego zapisać, wystarczy odwiedzić stronę www.STS.pl, zalogować się na konto i kliknąć przycisk “Weź udział”.

STS ranking Betgames zasady
STS ranking Betgames zasady

W ramach oferty gracze zbierają punkty do specjalnego rankingu. Brane są w nim pod uwagę tylko wygrane kupony, a dla osoby z miejsca pierwszego przygotowano aż 3000 PLN!

Minimalny kurs brany pod uwagę w ofercie to 1.85. Bukmacher przelicza aktywność typerską na punkty w następujący sposób:

stawka x 0,88 x kurs

Ile dokładnie można wygrać? Już teraz sprawdźcie premie za TOP 10!

Łącznie do zdobycia jest aż 250 nagród, ale to te z TOP 10 wzbudzają zawsze największe emocje i najmocniej działają na wyobraźnię. Ile jest do odebrania? STS z puli 15.000 zł dla najlepszej dziesiątki przygotował następujące nagrody:

  • 1 miejsce – 3 000 PLN;
  • 2 miejsce – 1 500 PLN;
  • 3 miejsce – 1 000 PLN;
  • 4-5 miejsce – 500 PLN;
  • 6-10 miejsce – 250 PLN

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image