Chcesz obstawić Ligę Mistrzów? Bukmacher LvBET w ramach środowej oferty specjalnej da ci aż 7% wygranych więcej, niż na co dzień!

LvBET podwyższa wygrane na Ligę Mistrzów!

Akcja promocyjna z tego wpisu dostępna jest w ofercie Kalendarz adwentowy LvBET 2018. Każda osoba zarejestrowana u bukmachera automatycznie otrzymuje prawo do skorzystania z niej i tym samym odebrania bonusu od wygranych.

Podwyższone wygrane LvBET dostępne są jedynie na zakłady na środowe mecze w ramach piłkarskiej Ligi Mistrzów. LvBET pod uwagę bierze w promocji tylko aktywność w aplikacji mobilnej do obstawiania meczów

Zakłady zagrane w przenośnej wersji strony internetowej LvBET nie będą kwalifikowały się do zgarnięcia ekstra wygranych. Musisz zatem posiadać urządzenie z systemem iOS bądź Android, by ta promocja była dla ciebie dostępna! 

Aktualny kod promocyjny LvBET? Podczas rejestracji wykorzystaj „BETONLINE”

Oferta specjalna wygasa wraz z końcem dnia, a w tym przypadku po ostatnim gwizdku sędziego w ostatnim środowym meczu Ligi Mistrzów. Warto pamiętać, że w ofercie LvBET dostępne są nie tylko zakłady prematch, ale także obstawianie na żywo!

Jeżeli nie masz jeszcze konta w LvBET, pomyśl, czy nie warto go założyć. Bukmacher oferuje dobre kursy, sporo promocji dla nowych graczy i nie tylko, a do tego ekspresowe wypłaty dzięki funkcji Rapid Pay LvBET.

Darmowe konto do obstawiania meczów w internecie, również przez aplikację mobilną, założysz na stronie internetowej www.LvBET.pl! To bardzo szybki proces!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu