50 PLN do odebrania na ćwierćfinały MŚ 2018!

Ostatnie ćwierćfinały MŚ 2018 już w sobotę, to jest 7 lipca! Legalny bukmacher Totolotek dla swoich graczy przygotował freebet w wysokości 50 PLN. Jak można go odebrać?

50 PLN do odebrania na ćwierćfinały MŚ 2018!
50 PLN do odebrania na ćwierćfinały MŚ 2018!

Oferta jest dostępna dla osób, które są zarejestrowane (bądź założą konto w dniu dzisiejszym!) na stronie www.Totolotek.pl. Każdy jej uczestnik może otrzymać tylko jeden bonus, dlatego tak ważne jest, by pierwszy kwalifikacyjny kupon zagrać za możliwie jak najwyższą stawkę.

W ramach oferty otrzymuje się 25% zagranej stawki do 50 PLN. Kupon promocyjny musi spełniać następujące warunki:

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

  • Co najmniej jeden typ na sobotnie ćwierćfinały MŚ 2018
  • Kurs minimum jednego typu – 1.50!
  • Kursy na kuponie powyżej 1.05
  • Co najmniej cztery zdarzenia na AKO
  • Brak Zakładów Specjalnych na MŚ 2018!
  • Tylko kupony zagrane 7 lipca!

Mimo że mundial dobiega już końca, nadal aktywne są promocje bukmacherskie MŚ 2018. Warto sprawdzić, czy skorzystało się już ze wszystkich z nich, ponieważ wkrótce mogą być niedostępne!

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, można skorzystać z Biura Obsługi Klienta bądź przeczytać oficjalny regulamin promocji, który dostępny jest na stronie bukmachera, czyli na www.Totolotek.pl.

Termin w jakim należy wykorzystać środki bonusowe wynosi 30 dni. Po tym terminie niewykorzystane środki bonusowe podlegają wyzerowaniu.

Freebet łączy się z bonusem powitalnym, ale to ten drugi jest wykorzystywany w pierwszej kolejności!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close