W czwartek 5 lipca osoby zarejestrowane u bukmachera Forbet mogą odebrać 100% premii od pierwszego depozytu dnia i to aż do kwoty 300 PLN!

Forbet bonus na dziś. Odbierz do 300 PLN!
Forbet bonus na dziś. Odbierz do 300 PLN!

Do promocji nie trzeba się zapisywać. Każdy kwalifikuje się do niej automatycznie, dokonując w dniu 5 lipca wpłaty na konto bukmacherskie na stronie www.iForbet.pl.

Organizator bierze pod uwagę jedynie depozyty w wysokości 20 PLN lub większe. Każdy z graczy może w ciągu dnia odebrać tylko jeden dodatek pieniężny.

Środki bonusowe zaksięgowane zostaną na kontach odpowiednich osób w ciągu 48 godzin od dokonania wpłaty kwalifikującej się do promocji. Przed odblokowaniem premii należy obrócić depozytem. Wystarczy dokonać jednokrotnego obrotu sumą równą kwocie należnego bonusu po kursie min. 2,0. Kupony systemowe nie są brane pod uwagę.

forbet bonus na dzisiaj

Dodatkowe pieniądze trzeba obrócić w ciągu 7 dni od pojawiania się ich na koncie. Pamiętajcie, że promocja jest dostępna tylko i wyłącznie 5 lipca!

Nie jest wymagany żaden Forbet kod promocyjny. Otrzymany bonus może być wykorzystany na obstawianie nie tylko meczów MŚ 2018, ale także innych imprez sportowych, w tym trwającego właśnie Wimbledonu.

Na 5 lipca przygotowano także freebet eToto, dzięki któremu można otrzymać 50 PLN na typowanie meczów tenisowych!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu