Andrzej Fonfara rozpoczyna blogowanie z forBET

Na oficjalnym blogu Zakładów Bukmacherskich forBET pojawił się pierwszy materiał wideo z nowym ambasadorem marki, Andrzejem Fonfarą. 

Andrzej Fonfara rozpoczyna blogowanie z forBET

Współpraca Fonfary z forBET

Andrzej Fonfara, bokserski były mistrz świata kategorii półciężkiej, związał się z Zakładami Bukmacherskimi forBET w momencie podpisania przez firmę umowy z Warsaw Sports Group. Pięściarz będzie twarzą marki przez co najmniej rok.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

W swojej zawodowej karierze Fonfara stoczył 35 pojedynków, z czego wygrał 29. Prawdopodobnie w forBET będzie reklamował oferty związane ze sportami walki, być może te ze zbliżającym się KSW 42 bądź głośnymi galami pięściarskimi ze znanymi zawodnikami.

Back to the Game!

Na łamach portalu forSport, który jest oficjalnym blogiem marki forBET, pojawił się pierwszy odcinek serii materiałów wideo z udziałem Andrzeja Fonfary. Filmik jest krótki, trwa niecałą minutę, ale jego tytuł, Back to the Game, daje nam jasno do zrozumienia, że Fonfara będzie częściej pojawiał się na stronie internetowej forBET.

Przypominamy, że były bokser nie jest jedynym ambasadorem polskiej firmy bukmacherskiej. Z forBET związana jest także zawodniczka UFC, Karolina Kowalkiewicz oraz Artur Boruc i Bożydar Iwanow!

1200 PLN bonusu powitalnego!

Nie jesteś jeszcze graczem Zakładów Bukmacherskich forBET? Konto możesz otworzyć w każdej chwili, jednak tylko do 25 lutego trwa oferta specjalna, w ramach której można otrzymać aż 1200 PLN premii powitalnej na start!

Firma forBET to legalny bukmacher. Posiada odpowiednie zgody i licencje, dzięki czemu umożliwia grę w stu procentach zgodną z prawem!

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image