1. dnia grudnia czekają na nas trzy oferty specjalne z kalendarzy adwentowych legalnych bukmacherów. Sprawdźcie, co dokładnie można odebrać!

Promocje na dzisiaj. Co odebrać 1 grudnia (sobota)?
Promocje na dzisiaj. Co odebrać 1 grudnia (sobota)?

10 PLN freebet w Etoto

Bukmacher Etoto przygotował 1 grudnia (sobota) 10 PLN freebetu, który można odebrać w aplikacji mobilnej, czyli na smartfonach bądź tabletach. Oferta skierowana jest do wszystkich akceptujących darmowe środki.

Freebet można postawić na dowolny zakład, nie musi to być wydarzenie związane z konkretną dyscypliną sportową czy imprezą.

Oferta dostępna na www.Etoto.pl! Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź Kalendarz adwentowy Etoto 2018!

LvBet na KSW 46 i boks

Bukmacher LvBET ma dla graczy podwyższone wygrane o 14% w przypadku zakładów w aplikacji mobilnej. Do promocji liczą się tylko KSW 46 Zakłady Bukmacherskie oraz kursy na walkę bokserską Fury vs. Wilder!

Wymagane konto na stronie www.LvBET.pl!

50 PLN zwrotu w Forbet

50 pln zwrot forbet
50 pln zwrot forbet

Jeżeli obstawisz na zwycięzcę sobotniego konkursu skoków narciarskich i nie uda ci się trafić, Forbet przyzna ci rekompensatę w postaci 50 PLN cashbacku. Warunkiem jest zagranie kuponu za dokładnie 99 PLN!

Pamiętaj, że kalendarz adwentowy Forbet 2018 dostępny jest tylko dla osób, które są zarejestrowane na stronie www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu