Combi Crush od Betclic to wyjątkowa akcja na Ligę Mistrzów, w której można zdobyć 50 złotych. O co chodzi, jak się zapisać? Odpowiadamy na wszystkie ważne pytania w sprawie tej promocji!

Betclic Combi Crush. Bonus 50 zł na Ligę Mistrzów!
Betclic Combi Crush. Bonus 50 zł na Ligę Mistrzów!

Betclic bonus na Ligę Mistrzów

Promocja Milenium na Ligę Mistrzów to nie jedyna propozycja na zbliżające się mecze w piłkarskiej Lidze Mistrzów. Betclic jednak nie daje graczom żadnych ograniczeń – mogą obstawiać te spotkania, które najbardziej ich interesują.

Combi Crush to oferta specjalna, w której gracz ma okazję otrzymać ewentualny zwrot w razie przegranej w kuponie promocyjnym. Jakie zakłady kwalifikują się do promocji? Oto szczegóły, które trzeba znać:

  • Stawka co najmniej 50 zł
  • Minimum 5 typów na kuponie
  • Zakład o kursie łącznym co najmniej 5.00
  • LIVE lub Pre-Match
  • Dowolna liczba nietrafionych zakładów
Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Bukmacher Betclic. Zwrot kasy dla każdego 🤑

Na jedno konto przypada jeden bonus. Zwrot przyznany zostanie na odpowiednie konta w dniu 19 września. Zawsze liczy się pierwszy kupon spełniający warunki promocji po dokonaniu rejestracji w ofercie.

Aby zapisać się do tej promocji, należy przejść do odpowiedniej zakładki na stronie Betclic i kliknąć przycisk koloru czerwonego z napisem „Dołącz tutaj”.

Nowy w Betclic? Aktualny kod promocyjny VIP to „KOD510„, a na start do zgarnięcia jest nawet 510 złotych w formie wyjątkowego zwrotu od porażki w pierwszym kuponie zagranym na stronie bukmachera!

A ty masz już swoje typy bukmacherskie na Ligę Mistrzów? Teraz nawet te nietrafione nie muszą psuć humoru! 🙂


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu