Bonus VIP w Betclic Polska

Bonus powitalny VIP dla czytelników BlogBukmacherski.pl! Do zdobycia z kodem „KOD550” jest nawet 550 złotych! Jak zgarnąć premię na start?

Bonus VIP w Betclic Polska. 550 PLN tylko u nas! Kod promocyjny "KOD550"!
Bonus VIP w Betclic Polska. 550 PLN tylko u nas! Kod „KOD550”!

Specjalny bonus na start BetClic

Przygotowany przez bukmachera Betclic bonus powitalny przyznawany jest jako cashback od przegranej w pierwszym kuponie postawionym na stronie lub w aplikacji. 550 złotych to kwota maksymalna – regularnie bukmacher oferuje mniej!

Aby zgarnąć specjalny bonus, nie trzeba wykonywać żadnych skomplikowanych kroków. Wszystko, co jest potrzebne to dostępny w Betclic kod promocyjny. Jak dokładnie on brzmi? Od teraz jest to „KOD550„, a to dlatego, że do zgarnięcia jest nawet 550 PLN!

bukmacher betclic polska bonus 550
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na cashback 550 PLN

Betclic promocje VIP!

Sposób odbierania premii pozostaje niezmienny. Gracz wchodzi na stronę, zakłada konto, a następnie dokonuje wpłaty i gra pierwszy kupon. Jeżeli wygra, ma całą kasę dla siebie. W razie przegranej – otrzymuje pełny zwrot 100% i teraz AŻ DO 550 PLN!

Oferta jest limitowana. W normalnych okolicznościach nie można otrzymać aż tak dużego bonusu. Opisywany przez nas prezent powitalny jest dostępny jedynie na stronie BlogBukmacherski.pl!

Jak zgarnąć bonus startowy w Betclic? Promocje VIP:
⬇️⬇️⬇️

  1. Założyć konto na Betclic.pl
  2. Kod to „KOD550
  3. Zagrać pierwszy kupon
  4. Odebrać do 550 PLN zwrotu w przypadku porażki!

Legalny bukmacher Betclic działa zgodnie z przepisami, ponieważ posiada licencję Ministerstwa Finansów. Opuścił już szarą strefę, dlatego też można korzystać z jego usług bez żadnych obaw!

Jak odebrać bonus powitalny w Betclic?

Promocje dla graczy Betclic.pl
Promocje dla graczy Betclic.pl

Czy odebranie bonusu powitalnego jest czymś skomplikowanym? Sporo osób uważa, że tak. Żeby było ciekawiej, bardzo wielu malkontentów nigdy nie miało do czynienia z bukmacherką, a swoje wnioski wyciąga jedynie na podstawie tego, co można przeczytać w internecie.

Bonus powitalny Betclic odbiera się automatycznie. Gracz po prostu wypełnia formularz online, a w nim podaje kilka podstawowych danych na swój temat. Poza wpisaniem kodu „KOD550” nie trzeba o niczym więcej pamiętać – imię, nazwisko czy adres zamieszkania każdy zna przecież na pamięć!

Ile wynosi cashback na stronie Betclic.pl?

Bukmacherski cashback to możliwość zgarnięcia bonusowych środków w przypadku nietrafienia pierwszego kuponu zagranego na stronie Betclic. Bardzo ważne jest zapamiętanie tego zdania, gdyż zawarte są w nim bardzo istotne wiadomości.

Przede wszystkim musimy pamiętać, że zwrot wynosi 100% zagranej stawki, ale nie więcej niż 550 złotych. Jakby tego było mało, cashback przyznawany jest jedynie od przegranej w pierwszym kuponie zagranym u bukmachera.

Często popełnianym błędem jest przekonanie, że cashback może być odebrany przy pierwszej stracie u bukmachera. Nic bardziej mylnego – chodzi tutaj o przegraną w pierwszym kuponie!

Betclic kod promocyjny KOD550
Betclic kod promocyjny KOD550

Betclic bez depozytu. Kasa bez wpłaty?

Sporo osób pyta się o to, czy marka Betclic oferuje bonus bez depozytu. Premie, w których dostaje się kasę bez wpłaty, są bardzo popularne. Niestety, w przypadku opisywanej marki nie mamy dobrych wiadomości dla wszystkich fanów dostawania czegoś za darmo.

UWAGA: Betclic cashback tylko z kodem promo.

Betclic bonus bez depozytu nie jest na ten moment dostępny. Nie wiadomo, czy kiedyś się to zmieni. Na pewno w chwili obecnej bukmacher nie pozwala na zgarnięcie kasy bez jakiejkolwiek wpłaty.

Ma to swoje wady, ale i zalety – przede wszystkim trzeba pamiętać, że bonusy za wpłatę przyznawane są w pokaźniejszych kwotach. Premie bez depozytu to natomiast zazwyczaj 5, 10 czy 29 PLN (tak jest w przypadku, gdy wpiszemy przy rejestracji w STS kod promocyjny).


Tak, można grać u bukmachera Betclic całkowicie legalnie. Firma posiada licencję i zezwolenie Ministerstwa Finansów na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Oficjalna strona bukmachera to www.betclic.pl.

Bukmacher Betclic nowym graczom daje cashback do 200 złotych. Zwrot jest przyznawany od pierwszego przegranego zakładu. Żeby go otrzymać, należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny "KOD550".

Aktualny kod promocyjny to KOD550. Nazwa kodu bonusowego wzięła się od cashbacku, który wynosi do 200 złotych.

Oczywiście! Aplikacja mobilna Betclic należy do najlepszych ze wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, można ją pobrać na stronie www.betclic.pl

Bukmacher Betclic nie tylko pozwala na legalne obstawianie meczów, ale także oferuje mecze za darmo w jakości HD, aplikację na smartfony i wiele promocji dla graczy!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button