Bonus powitalny VIP dla czytelników BlogBukmacherski.pl! Do zdobycia z kodem promocyjnym „KOD510” jest nawet 510 złotych! Jak zgarnąć premię na start?

Bonus VIP w Betclic Polska. 510 PLN tylko u nas! Kod promocyjny "KOD510"!
Bonus VIP w Betclic Polska. 510 PLN tylko u nas! Kod promocyjny „KOD510”!

Specjalny bonus powitalny BetClic

Przygotowany przez bukmachera Betclic bonus powitalny przyznawany jest jako cashback od przegranej w pierwszym kuponie postawionym na stronie lub w aplikacji. 510 złotych to kwota maksymalna – regularnie bukmacher oferuje mniej!

Aby zgarnąć specjalny bonus, nie trzeba wykonywać żadnych skomplikowanych kroków. Wszystko, co jest potrzebne to dostępny w Betlclic kod promocyjny. Jak dokładnie on brzmi? Od teraz jest to „KOD510„, a to dlatego, że do zgarnięcia jest nawet 510 PLN!

Betclic kod promocyjny VIP!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Sposób odbierania premii pozostaje niezmienny. Gracz wchodzi na stronę, zakłada konto, a następnie dokonuje wpłaty i gra pierwszy kupon. Jeżeli wygra, ma całą kasę dla siebie. W razie przegranej – otrzymuje pełny zwrot 100% i teraz AŻ DO 510 PLN!

Oferta jest limitowana. W normalnych okolicznościach nie można otrzymać aż tak dużego bonusu. Opisywany przez nas prezent powitalny jest dostępny jedynie na stronie BlogBukmacherski.pl!

Jak zgarnąć bonus startowy w Betclic? Kod promocyjny VIP:
⬇️⬇️⬇️

  1. Wejść na Betclic.pl
  2. Kod promocyjny to „KOD510
  3. Zagrać pierwszy kupon
  4. Odebrać do 510 PLN zwrotu w przypadku porażki!

Legalny bukmacher Betclic działa zgodnie z przepisami, ponieważ posiada licencję Ministerstwa Finansów. Opuścił już szarą strefę, dlatego też można korzystać z jego usług bez żadnych obaw!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu