Liga Mistrzów na luzie, czyli 20 złotych od Milenium na mecz Napoli – Liverpool!

Już we wtorek (17 września) czeka kibiców w Lidze Mistrzów mecz Napoli – Liverpool. Bukmacher Milenium na to starcie przygotował bonus w wysokości 20 złotych! Jak to działa?

Liga Mistrzów na luzie, czyli 20 złotych od Milenium na mecz Napoli - Liverpool!
Liga Mistrzów na luzie, czyli 20 złotych od Milenium na mecz Napoli – Liverpool!

Milenium promocja na Ligę Mistrzów

Promocja jest dostępna dla osób, które posiadają konto w Milenium. Jeżeli ktoś jeszcze nie jest zarejestrowany u tego bukmachera, może to zmienić w każdej chwili. Wystarczy wypełnić formularz na Milenium.pl. Kod promocyjny Milenium to “BETONLINE“, a bonus powitalny na start może wynieść nawet 1000 złotych!

W ramach oferty specjalnej na Ligę Mistrzów do zgarnięcia jest zwrot stawki w przypadku przegranego kuponu zagranego za 20 złotych z typem na spotkanie promocyjne, czyli Napoli – Liverpool.

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Gracz w trakcie trwania akcji musi zagrać łącznie za co najmniej 40 złotych. Tylko w taki sposób można zakwalifikować się do promocji i zapewnić sobie ewentualny cashback u bukmachera.

Dodatkowe środki są przyznawane automatycznie. Nie trzeba się po nie w żaden sposób zgłaszać, ale trzeba mieć na uwadze, iż bukmacher bierze pod uwagę tylko pierwszy kupon przegrany zagrany na mecz Napoli z Liverpoolem!

Bonus na Ligę Mistrzów od Milenium
⬇️⬇️⬇️

  1. Zagranie kuponów za co najmniej 40 PLN
  2. Postawienie za 20 złotych kuponu z typem na Napoli – Liverpool
  3. Wygrana = wygrana kasa ląduje na koncie! 💵
  4. Przegrana = zwrot stawki 20 złotych! 🤑

Uwaga! Tylko kupony zagrane w dniu 17 września kwalifikują się do promocji. Gracz nie może zapisać się do tej oferty, jeśli zagra kwalifikacyjne zakłady na Ligę Mistrzów w innych dniach!


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1660 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button