Wygraj Ligę. Bukmacher Milenium daje bonusy i cashback!

Wygraj Ligę to zabawa skierowana do wszystkich miłośników obstawiania. Bukmacher Milenium w trakcie promocji przyznaje najlepszym bonusy oraz cashback do 5%!

Wygraj Ligę. Bukmacher Milenium daje bonusy i cashback!
Wygraj Ligę. Bukmacher Milenium daje bonusy i cashback!

Wygraj Ligę Milenium. Promocja 2019

Zabawa startuje w dniu 1 czerwca. Właśnie wtedy gracze rozpoczną rywalizację o miejsca w poszczególnych ligach. Im więcej postawisz w trakcie miesiąca, tym większe szanse na znalezienie się wśród najlepszych!

Do promocji zapisywany jest każdy gracz Milenium. Wszystko odbywa się w sposób automatyczny. Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany u bukmachera, przypominamy, że możesz wykorzystać u niego specjalny Milenium kod bonusowy!

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

etoto kod bonusowy
Darmowy bonus bez depozytu w Etoto. Kod promocyjny: BETONLINE

Liga typerów z nagrodami

Sezon w akcji promocyjnej Wygraj Ligę trwa równo miesiąc. Po tym czasie następują awanse, spadki, a także przyznawane są nagrody.

Już teraz możesz sprawdzić, jak wygląda rozkład lig oraz, co dokładnie można zdobyć:

  • . liga – 250 graczy (5% cashbacku dla najlepszych),
  • 2. liga – 500 graczy (4% cashbacku dla najlepszych + awans),
  • 3. liga – 1000 graczy (3% cashbacku dla najlepszych + awans),
  • 4. liga – pozostali gracze (2% cashbacku dla najlepszych + awans).

Legalny bukmacher Milenium wszystkich nowych graczy, którzy dołączą do zabawy już po jej starcie, uplasuje w czwartej lidze z możliwością przeniesienia!

Uczestnicy mogą zdobyć od 20 do 760 PLN w formie kredytów na obstawianie. Wszystkie środki mogą być wykorzystane zarówno na stronie internetowej Milenium, jak i w aplikacji mobilnej!

A jak tobie podobają się mistrzostwa typerów Milenium? Weźmiesz w nich udział czy raczej nie jest to coś, co lubisz najbardziej? ;)


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image