Jak wygląda pobieranie aplikacji przygotowanej dla graczy Betclic Polska? Co trzeba zrobić, by stawiać zakłady nie tylko przez komputer, ale także na takich urządzeniach jak smartfony bądź tablety?

Betclic Polska - pobieranie aplikacji na smartfony i tablety!
Betclic Polska – pobieranie aplikacji na smartfony i tablety!

Betclic Polska aplikacja mobilna

Nie ma co ukrywać, że w dzisiejszych czasach prawie każdy korzysta na co dzień więcej z urządzeń mobilnych, niż tradycyjnych komputerów bądź tabletów. Właśnie dlatego aplikacja Betclic cieszy się taką popularnością.

Mobilna wersja bukmachera to nie tylko wygodne obstawianie wydarzeń sportowych, ale także dostęp do tego, co znajduje się w dziale Betclic TV, a więc możliwość oglądania meczów za darmo!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Jak pobrać Betclic na telefon?

Jeżeli masz smartfon bądź tablet pracujący na systemie iOS, poniżej mamy dla ciebie instrukcję, w jaki sposób można pobrać apkę. ZOBACZ VIDEO już teraz:

Jeżeli jeszcze nigdy nie miałeś okazji sprawdzić, jak w praktyce działa obstawianie w Betclic, być może właśnie program mobilny cię do tego zachęci.

Oczywiście, również „przenośnie” można zarejestrować się u bukmachera oraz wykorzystać przygotowany przez firmę Betclic kod promocyjny.

A co z posiadaczami urządzeń z Androidem? W ich przypadku sprawa wygląda nieco inaczej. Nie znajdą w Google Play apki BetClic, a mogą ją po prostu pobrać z oficjalnej strony bukmachera! Wbrew pozorom, nie jest to ani trudne, ani skomplikowane.

Tak, można grać u bukmachera Betclic całkowicie legalnie. Firma posiada licencję i zezwolenie Ministerstwa Finansów na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Oficjalna strona bukmachera to www.betclic.pl.

Bukmacher Betclic nowym graczom daje cashback do 510 złotych. Zwrot jest przyznawany od pierwszego przegranego zakładu.

Aktualny kod promocyjny to KOD510. Nazwa kodu bonusowego wzięła się od cashbacku, który wynosi do 510 złotych.

Oczywiście! Aplikacja mobilna Betclic należy do najlepszych ze wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, można ją pobrać na stronie www.betclic.pl

Bukmacher Betclic nie tylko pozwala na legalne obstawianie meczów, ale także oferuje mecze za darmo w jakości HD, aplikację na smartfony i wiele promocji dla graczy!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu