Betfan, Betclic, Totalbet, Milenium – wypłaty wygranych

Zakłady bukmacherskie z roku na rok zyskują na popularności. Chęć rywalizacji sportowej znana jest już z czasów starożytnych. Nic dziwnego, że adrenalina połączona z możliwością wygrania pieniędzy wzbudza duże zainteresowanie. Załóżmy, że udało nam się wygrać pewną sumę w zakładach bukmacherskich. Jak dokonać wypłaty u poszczególnych bukmacherów? Czy posiadanie samego kuponu wystarczy?

wygrane pieniądze w zakładach bukmacherskich
Betfan, Betclic, Totalbet, Milenium – wypłaty wygranych u bukmachera

Płatności od Polskich bukmacherów

Nie ma większych problemów jeśli chodzi o zakłady u bukmachera w punkcie naziemnym. W tym przypadku wystarczy pokazać swój wygrany kupon kasjerowi, a jeśli punkt bukmacherski dysponuje wystarczającą ilością gotówki, zostaje ona wypłacona od ręki graczowi. Nieco inaczej sprawa wygląda w przypadku bukmachera internetowego, gdzie każda wypłata dokonywana jest na właściwy rachunek gracza. Niezwykle istotne jest, że konto musi posiadać te same dane osobowe, a rachunek musi być założony w polskim banku.

Każdemu, kto korzysta z zakładów bukmacherskich, zależy przede wszystkim na płynnych i szybkich wypłatach wygranych, chociażby po to by sprawnie przetransferować środki do innego bukmachera lub w razie wystąpienia takiej konieczności. Niemal każdy legalny bukmacher w Polsce oferuje graczom szybkie wypłaty na konto bankowe, taką opcję posiadają również Betfan, Betclic, Totalbet, Milenium.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Sport a zakłady bukmacherskie

Początki zakładów sportowych sięgają już czasów starożytnych. Chęć rywalizacji nie tylko między sportowcami zaowocowała, że ludzie chętnie zakładali się między sobą obstawiając wygrane. Powody tych zachowań mogą się wydawać prozaiczne. Jak zawsze chodziło o dobrą zabawę i szansę na wzbogacenie się. Tam gdzie jest zabawa i pieniądze, tam pojawiają się zakłady sportowe.

Adrenalina, chęć ekscytacji i towarzyszące jej uczucia. Zakłady bukmacherskie tak samo jak pozostałe zabawy hazardowe pozwalają na uwolnienie emocji. Pomimo tego, że zdecydowaną większość stanowią tzw. gracze rekreacyjni, którym zależy bardziej na zabawie niż zarabianiu pieniędzy, to sprawy finansowe związane z zakładami bukmacherskimi mogą okazać się równie ważne.

Drugą część graczy stanowią osoby, które stawiają na osiąganie długoterminowych zysków. Niezależnie do której grupy należysz, na pewno zależy Ci na szybkiej wypłacie wygranej. Bo po co wygrywać, skoro nie można cieszyć się z wygranej.

Internetowe punkty bukmacherskie

Legalność zakładów bukmacherskich działających w Internecie reguluje ustawa hazardowa z 1 kwietnia 2017 roku. Dzięki temu z każdym miesiącem mamy możliwość otrzymywania nowych produktów w co raz to lepszej wersji. Nie ma co ukrywać trendy wyznaczają przede wszystkim nasi zachodni sąsiedzi i ich rynek bukmacherski. Świat się rozwija a użytkownicy stają się co raz bardziej wymagający. I bardzo dobrze, bo dzięki temu wzrasta konkurencyjność, a to z kolei przekłada się na stałą pracę nad ulepszeniami i walkę o klienta.

Mała ilość wolnego czasu, wygoda bez konieczności wychodzenia z domu. To tylko niektóre korzyści płynące z obstawiania zakładów online. Pomimo tego, że początki zakładów to przede wszystkim stacjonarne punkty bukmacherskie i emocje, które sięgały zenitu wśród graczy, to obecnie największa część zakładów jest obstawiana przez Internet.

Polski rynek bukmacherski online otwiera swoje drzwi niezwykle szeroko. Każdy zainteresowany zakładami, może znaleźć swoje miejsce w sieci, gdzie poczuje się jak u siebie. Internetowe punkty bukmacherskie prześcigają się między sobą oferując liczne zniżki i bonusy, w celu przyciągnięcia jak największej liczby klientów i zachęcenia ich do pozostania na dłużej. Ale nie tylko kuszące oferty powinny zwrócić Twoją uwagę.

Warto spojrzeć chłodnym okiem i przeanalizować, aspekty na których zależy Ci najbardziej. Czas wypłaty ewentualnej wygranej może okazać się czynnikiem decydującym.

bukmacher betclic polska bonus 550
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na cashback 550 PLN

Wypłaty u bukmacherów internetowych

Decydując się na obstawianie zakładów sportowych w Internecie w pierwszej kolejności upewnij się, że strona z której korzystasz działa legalnie. PO co psuć sobie nerwy niepotrzebnymi konsekwencjami prawnymi. Liczy się fun i możliwość wygrania pieniędzy, a nie płacenia finansowych kar. W sieci możesz znaleźć poradniki, które w precyzyjny sposób porównują poszczególne internetowe punkty bukmacherskie. Wyszczególniają one zarówno zalety jak i wady platformy.

Internetowe zakłady bukmacherskie pomimo, że są wygodne to odróżnia je sposób wypłaty wygranej w porównaniu do stacjonarnego punktu. W przypadku punktu naziemnego wystarczy do okazania zakład z wygrana następnie zostanie wypłacona w gotówce prosto do ręki. Nieco inaczej wygląda sprawa z internetowymi punktami, gdzie wymagane jest założenie i zweryfikowanie konta użytkownika.

W takim przypadku użytkownik, powinien posiadać rachunek bankowy założony w polskim banku, na takie same dane osobowe, które zostały podane w formularzu podczas zakładania konta. Następnym krokiem jest zlecenie wypłaty w odpowiednim miejscu konta użytkownika. Wiele punktów oferuje tzw. szybkie wypłaty, gdzie pieniądze otrzymasz już po kilku lub kilkunastu minutach. Poniżej kilka przykładów u najpopularniejszych internetowych bukmacherów.

Polski bukmacher Betfan

Pod koniec kwietnia 2019 roku ruszyła strona internetowego bukmachera, oferując przejrzystą i czytelną stronę. Główna dewiza to “nie grasz nie wygrywasz”. Strona www.betfan.pl szybko zyskała grono fanów. proste zasady i intuicyjna obsługa konta to niektóre cechy, które świadczą o profesjonalnym podejściu do użytkownika.

Zakłady bukmacherskie Betfan gwarantują w pełni bezpieczne wypłaty wygranych środków finansowych. Wypłaty realizowane są przez siedem dni w tygodniu w godzinach od 7.00 do 23.00. Średni czas oczekiwania to około 15 minut. Bukmacher Betfan oferuje szybkie płatności aż do dziewiętnastu najpopularniejszych banków w Polsce. Dla ułatwienia na stronie dostępna jest pełna lista banków wraz z godzinami, w których realizowane są szybkie wypłaty. Warto jednak mieć na uwadze, że pierwsza dokonywana wypłata podlega dodatkowej weryfikacji, która może zająć do 48 godzin.

Betfan kod promocyjny
Darmowy zakład bez ryzyka 50 PLN – Betfan kod promocyjny: BETONLINE

Legalny bukmacher Betclic Polska

Betclic to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych europejskich internetowych bukmacherów, posiada bardzo przejrzystą i funkcjonalną stronę internetową pod adresem www.betclic.pl. Wypłaty dokonywane są w polskiej walucie (złotych) wyłącznie na konto przypisane konkretnemu użytkownikowi. W przypadku kapitału dobowego wynoszącego maksymalnie 200 tysięcy wypłata dokonywana jest natychmiast. W przypadku kapitału, który przekracza tę kwotę, wypłata realizowana jest w terminie do siedmiu dni, które liczone są od dnia następnego po dyspozycji.

W zakładach bukmacherskich Betclic Polska wypłaty realizowane są w dniu ustawowo robocze, do których nie wlicza się sobót, niedziel a także dni ustawowo wolnych od pracy. Dzień realizacji wypłaty przypada na dzień dyspozycji.

Totalbet zakłady online

Miła i czytelna strona wirtualnego zakładu bukmacherskiego. Kolejny punkt, który w swojej ofercie umożliwia realizację szybkich wypłat. Platforma może pochwalić się jedną z najszybszych realizacji zleceń wygranych na polskim rynku ze swojej strony www.totalbet.pl. Średni czas przetwarzania zlecenia to zaledwie osiem minut. Już po upływie chwili pieniądze będą znajdowały się na Twoim koncie w banku.

Usługa w Totalbet działa siedem dni w tygodniu w godzinach od 9.00 do 23.00. Pełna lista banków, obsługujących szybkie płatności znajduje się na stronie Totalbet w zakładce płatności. Dzienny limit wypłat to 5000 zł.

Milenium popularny w Polsce bukmacher

Milenium to popularny w Polsce bukmacher online. jednak nie oznacza to, że jest gorszy od swoich rywali. Jest jednym z najstarszych polskich bukmacherów działających legalnie. Milenium rozpoczęło swoje działania jeszcze przed nastaniem ery online, jednak szybko wprowadziło internetowe udogodnienia, które dostępne jest na stronie www.milenium.pl.

Bukmacher Milenium nie oferuje szybkiej rejestracji jednak ma to swoje plusy. Warto zweryfikować swoje konto od razu podczas rejestracji, ponieważ znacząco wpłynie to na przyspieszenie dyspozycji wypłaty. Jedyną opcją wypłaty, tak jak w pozostałych przypadkach jest przelew bankowy.

Platforma oferuje wypłaty trzy razy dziennie w dni robocze. Średni czas oczekiwania na pojawienie się pieniędzy na koncie to około kilkunastu godzin. W porównaniu do opcji szybkich płatności jest to dosyć sporo.

Internet oferuje dziś ogrom możliwości, a możliwości i dodatkowe bonusy jakie dają internetowe zakłady bukmacherskie, pozwalają wybrać najbardziej odpowiednią platformę. Porównuj, graj, obstawiaj i ciesz się z wygranej.


W Polsce legalnych bukmacherów mamy wielu, ale tylko kilka z nich wartych jest uwagi. Według opinii graczy najlepszymi bukmacherami w Polsce są: Betclic, STS, Fortuna.

Który legalny bukmacher oferuje najlepsze darmowe bonusy? 
* www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu (kod: BETONLINE)
* www.betclic.pl - 550 zakład bez ryzyka (Kod: KOD550)
* www.lvbet.pl - 20 PLN bez depozytu (Kod: BETONLINE)

Co dają kody promocyjny, które wpisujemy podczas rejestracji? Zwykle zwiększają istniejący już bonus lub dodatkowo otrzymujemy bonus specjalny po wpisaniu kodu. Jaki jest aktualny kod promocyjny do bukmacherów?
* STS - Kod: BETONLINE
* Fortuna - Kod: BETONLINE
* Betfan - Kod: BETONLINE
* Betclic - Kod: KOD550

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Bukmacher

Najlepszy legalny bukmacher w Polsce to ten, który oferuje więcej niż pozostałe zakłady bukmacherskie online. STS, Fortuna czy Betclic? Który bukmacher legalnie działający jest w Polsce najlepszy?
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image