Zakłady Bukmacherskie STS przygotowały promocję, w której możliwe jest bezpieczne obstawianie skoków w Wiśle. Teraz nikt nie musi martwić się otwarciem sezonu z nietrafionym kuponem!

Bezpieczne obstawianie skoków w Wiśle w STS!
Bezpieczne obstawianie skoków w Wiśle w STS!

Zakłady na skoki narciarskie. Promocja od STS!

Mamy koniec listopada, a to oznacza, że zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie staną się w naszym kraju prawie tak samo popularne, jak typy na piłkę nożną. Kto jest w tym roku faworytem? Bukmacherzy, jak co roku, w gronie faworytów umieszczają obrońcę tytułu, a także naszego rodaka, Kamila Stocha.

Pierwszy indywidualny konkurs Pucharu Świata 2019/20 odbędzie się na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle. Na stronie www.STS.pl można już znaleźć aktualną ofertę na to wydarzenie, a do tego najnowszą promocję pod nazwą “Bezpieczne 10 PLN”.

legalny bukmacher betclic bonus bez ryzyka
Legalny bukmacher Betclic oferuje bonus cashback – Kod promocyjny: KOD510

W ramach pierwszej w nowym sezonie promocji na skoki narciarskie bukmacher STS oddaje 10 PLN w przypadku niepowodzenia w typie na zwycięzcę konkursu w Wiśle. Kwota bonusu jest stała i nie może wynosić ani więcej, ani mniej.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Do promocji kwalifikują się tylko kupony pojedyncze, czyli takie, gdzie dostępny jest tylko typ na zwycięzcę turnieju skoków w Wiśle. Wymagana stawka to z kolei 21 PLN.

Jak wziąć udział w promocji Bezpieczne 10 PLN na PŚ Wisła 2019:
❄️🏆❄️

  1. Wejść na www.STS.pl
  2. Zagrać kupon SOLO na zwycięzcę indywidualnego konkursu w Wiśle
  3. Stawka musi wynieść 21 PLN
  4. Zwycięstwo daje normalny zysk, a przegrana – zwrot 10 PLN!

Uwaga! Jeden gracz może odebrać tylko jeden bonus. Dodatkowe środki przyznawane są automatycznie, a przed wypłatą trzeba je w odpowiedni sposób obrócić. Więcej szczegółów można znaleźć w oficjalnym regulaminie na stronie www.STS.pl.

Obstawianie skoków narciarskich bywa nieprzewidywalne, dlatego promocja od STS z całą pewnością cieszyć się będzie dużą popularnością. A kto wygra niedzielny konkurs? O tym przekonamy się dopiero wkrótce! 🙂

STS bonus bez wpłaty. Jaki wpisać kod promocyjny?

Ważna wiadomość! Cały czas nowi gracze mogą odbierać w STS bonus bez depozytu! W tym celu wystarczy wejść na stronę bukmachera i wpisać w nim kod promocyjny “BETONLINE“.

Na start do zdobycia jest 29 PLN bez wpłaty i do tego nawet 1200 PLN przy depozycie numer jeden!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETFAN) + obstawianie bez podatku – www.betfan.pl