Bonus na start Etoto. 20 PLN bez depozytu!

Legalny bukmacher Etoto przygotował bonus 20 PLN bez depozytu, a do tego dwa doładowania od wpłat i specjalny freebet. Łącznie do zdobycia jest aż 1040 PLN!

Bonus powitalny Etoto luty 2019. 20 PLN bez depozytu!
Bonus powitalny Etoto luty 2020. 20 PLN bez depozytu!

Etoto bonus bez depozytu 2020

W ramach bonusu dla nowych graczy każdy, kto zapisze się do Etoto w lutym tego roku, będzie mógł otrzymać aż cztery premie na start! Wszystko to w następującej kolejności:

  • 20 PLN za samą rejestrację
  • 200% bonusu za pierwszy depozyt
  • 100% bonusu za drugi depozyt
  • Jeżeli w drugiej wpłacie zdeponujesz minimum 40 PLN, dostaniesz ekstra 20 PLN w postaci freebetu!

Kod promocyjny Etoto nie jest wymagany do zdobycia dodatkowych profitów za lutową rejestrację. Ważne jest jednak to, by pamiętać, że premie przyznawane są za wykonanie konkretnych kroków!

etoto bonus na start 2019
etoto bonus na start 2020

Jeżeli szukasz dla siebie strony do obstawiania meczów, na pewno powinieneś sprawdzić nasz ranking bukmacherów, gdzie Etoto zajęło bardzo wysokie miejsce!

Etoto bonus 2020

W ramach najnowszej promocji powitalnej od bukmachera Etoto można zdobyć łącznie nawet 1040 PLN, jednak kwota ta uzależniona jest od wartości wpłat, jakie dokonasz! Inni bukmacherzy w Polsce oferują również ciekawe promocje na start.

Etoto to bukmacher legalny, a więc obstawianie meczów jest w nim zgodne z prawem i nie wiąże się z żadnymi niemiłymi konsekwencjami.

Masz już kotno u opisywanego buka? W tym miesiącu znajdziesz w nim aż siedem aktywnych promocji, gdzie można zdobyć wiele premii, freebetów i podwyższonych wygranych dzięki najlepszym kursom na rynku!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button