Założyciele bet365 zostali uznani za drugich pod względem wielkości podatników w Wielkiej Brytanii, po zapłaceniu szacunkowych 156 milionów funtów podatków za rok finansowy 2017-18.

Na liście podatkowej Sunday Times 2019 znalazła się rodzina Coatesów, która wypłaciła drugą co do wielkości sumę po Stephen Rubin, większościowym właścicielu  JD Sports, który zapłacił podatek w wysokości 181,6 miliona funtów przez 12 miesięcy do kwietnia 2018 roku.

Spis treści

Bet365 najbogatszym bukmacherem na świecie?

Roczna lista zawiera największe składki przekazane na rzecz skarbu państwa w Wielkiej Brytanii w ostatnim roku podatkowym i szacuje, że majątek rodziny Coates wynosi około 5,8 miliarda funtów. 93% udziałów bet365 należy do rodziny Coates.

Denise Coates otrzymała wynagrodzenie w wysokości 220 milionów funtów – uważane za największą pensję w UK.

Lista podatkowa nie uwzględnia podatków zapłaconych za granicą, chociaż gazeta zauważyła, że było to około 51,4 mln funtów.

Betfan kod promocyjny
Darmowy zakład bez ryzyka 50 PLN – Betfan kod promocyjny: BETONLINE

Podczas gdy większość firm igamingowych przeniosła swoją siedzibę za granicę, bet365 nigdy nie uczyniło takiego kroku i nie przeniosło swojej siedziby do jurysdykcji o niższej stawce podatkowej, co oznacza, że ​​płaci pełne podatki w Wielkiej Brytanii od swojej działalności.

W roku finansowym operatora kończącym się 25 marca 2018 r. firma przekazała darowiznę w wysokości 75 milionów funtów na cele charytatywne.

Rodzina Coates wspierała również cele dobroczynne poprzez założenie Fundacji Denise Coates, która powstała w 2012 roku i od tego czasu przekazała ponad 100 milionów funtów na szereg projektów charytatywnych.


Tak, można grać u bukmachera Betclic całkowicie legalnie. Firma posiada licencję i zezwolenie Ministerstwa Finansów na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Oficjalna strona bukmachera to www.betclic.pl.

Bukmacher Betclic nowym graczom daje cashback do 510 złotych. Zwrot jest przyznawany od pierwszego przegranego zakładu.

Aktualny kod promocyjny to KOD510. Nazwa kodu bonusowego wzięła się od cashbacku, który wynosi do 510 złotych.

Oczywiście! Aplikacja mobilna Betclic należy do najlepszych ze wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, można ją pobrać na stronie www.betclic.pl

Bukmacher Betclic nie tylko pozwala na legalne obstawianie meczów, ale także oferuje mecze za darmo w jakości HD, aplikację na smartfony i wiele promocji dla graczy!

_________________________________________________________________
Bet365 nie posiada zezwolenia Ministerstwa Finansów. Uczestnictwo w grach hazardowych bukmacherów bez zezwoleń grozi konsekwencjami prawnymi.


bonusy bez depozytu