Na dwa dni przed meczem o honor reprezentacji Polski firma Forbet przygotowała 100% bonusu od kolejnej wpłaty aż do 300 PLN. Jeżeli skorzystasz z tej promocji, otrzymasz środki akurat na spotkanie Biało-Czerwonych!

Bonus w Forbet. 300 PLN we wtorek dla wszystkich!
Bonus w Forbet. 300 PLN we wtorek dla wszystkich!

Promocja specjalna obowiązuje tylko i wyłącznie w dniu 26 czerwca 2018. Nie można skorzystać z niej później. Każdy z graczy zarejestrowanych na stronie www.iForbet.pl ma prawdo do otrzymania jednej premii do 300 PLN w ciągu doby!

Jeżeli nie jesteś jeszcze zarejestrowany u legalnego bukmachera Forbet, możesz to zrobić przez internet w każdej wolnej chwili. Pamiętaj, by sprawdzić aktualny kod promocyjny Forbet!

Wtorkowa promocja umożliwia otrzymanie 100% wartości depozytu w formie bonusu. Aby skorzystać z tej akcji, gracz musi zdeponować na swój profil minimum 20 PLN!

Wszystkie dodatkowe pieniądze trafią na konta odpowiednich osób w ciągu 48 godzin od zakończenia okresu objętego ofertą. Oznacza to, że z dodatkowych środków będzie można skorzystać już w dniu meczu Polski z Japonią!

Bonus Forbet 2018
Bonus Forbet 2018

To nie jedyna promocja, z jakiej można skorzystać na mecz o honor Biało-Czerwonych. Sprawdźcie pozostałe promocje bukmacherskie Mundial 2018!

Bonus naliczany jest od pierwszej wpłaty dokonanej w dniu dzisiejszym. Oznacza to, że właśnie depozyt numer jeden powinien być dzisiaj jak najwyższy!

Szczegółowy regulamin oferty znajdziecie na oficjalnej stronie bukmachera Forbet!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu