Oferta Wirtualnych Sportów u bukmachera Milenium wzbogacona została o dwie nowe dyscypliny sportowe. Od 26 czerwca klienci tej firmy mogą typować wyścigi psów oraz koni!

Wyścigi konne i psów już dostępne w Milenium!
Wyścigi konne i psów już dostępne w Milenium!

Wirtualne Sporty w Milenium dostępne są od stycznia tego roku. Oznacza to, że na udostępnienie nowych zakładów bukmacher kazał czekać klientom pół roku. W tym czasie oferta została ulepszona, a z dnia na dzień Virtual Sports stają się w Milenium coraz popularniejsze.

Aby sprawdzić się w typowaniu rezultatów wyścigów psów czy koni, trzeba być zarejestrowanym na www.Milenium.pl. Warto pamiętać, by podczas rejestracji wpisać Milenium kod bonusowy!

„Wirtualne wyścigi psów to kilkadziesiąt chartów ścigających się na czterech różnych torach. Dzięki zmieniającym się dystansom rywalizacja jest zróżnicowana i pełna emocji. Podobnie jest w przypadku wirtualnych wyścigów koni, gdzie obstawiać można setkę wierzchowców.” – czytamy w oficjalnym komunikacie bukmachera.

Warto wspomnieć, że na stronie Milenium nadal można obstawiać Wirtualne Sporty z połową podatku, co pozwala zdobyć wygrane wyższe aż o 6 procent!

Nowe dyscypliny w dziale Wirtualnych Sportów dostępne są nie tylko na standardowej stronie internetowej, ale także w wersji mobilnej oraz w punktach stacjonarnych (Sprawdź: Godziny otwarcia bukmacherów stacjonarnych) na terenie całego kraju.


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu