Wyścigi konne i psów już dostępne w Milenium!

Oferta Wirtualnych Sportów u bukmachera Milenium wzbogacona została o dwie nowe dyscypliny sportowe. Od 26 czerwca klienci tej firmy mogą typować wyścigi psów oraz koni!

Wyścigi konne i psów już dostępne w Milenium!
Wyścigi konne i psów już dostępne w Milenium!

Obstawianie wyścigów konnych w Milenium

Wirtualne Sporty w Milenium dostępne są od stycznia tego roku. Oznacza to, że na udostępnienie nowych zakładów bukmacher kazał czekać klientom pół roku. W tym czasie oferta została ulepszona, a z dnia na dzień Virtual Sports stają się w Milenium coraz popularniejsze.

Aby sprawdzić się w typowaniu rezultatów wyścigów psów czy koni, trzeba być zarejestrowanym na www.Milenium.pl. Warto pamiętać, by podczas rejestracji wpisać Milenium kod bonusowy!

“Wirtualne wyścigi psów to kilkadziesiąt chartów ścigających się na czterech różnych torach. Dzięki zmieniającym się dystansom rywalizacja jest zróżnicowana i pełna emocji. Podobnie jest w przypadku wirtualnych wyścigów koni, gdzie obstawiać można setkę wierzchowców.” – czytamy w oficjalnym komunikacie bukmachera.

Warto wspomnieć, że na stronie Milenium nadal można obstawiać Wirtualne Sporty z połową podatku, co pozwala zdobyć wygrane wyższe aż o 6 procent!

TOP 3 bukmacherów w Polsce Który legalny bukmacher jest najlepszy? Sprawdź ranking bukmacherów 2020

Nowe dyscypliny w dziale Wirtualnych Sportów dostępne są nie tylko na standardowej stronie internetowej, ale także w wersji mobilnej oraz w punktach stacjonarnych (Sprawdź: Godziny otwarcia bukmacherów stacjonarnych) na terenie całego kraju.


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
Close