Wyścigi konne i psów już dostępne w Milenium!

Oferta Wirtualnych Sportów u bukmachera Milenium wzbogacona została o dwie nowe dyscypliny sportowe. Od 26 czerwca klienci tej firmy mogą typować wyścigi psów oraz koni!

Wyścigi konne i psów już dostępne w Milenium!
Wyścigi konne i psów już dostępne w Milenium!

Obstawianie wyścigów konnych w Milenium

Wirtualne Sporty w Milenium dostępne są od stycznia tego roku. Oznacza to, że na udostępnienie nowych zakładów bukmacher kazał czekać klientom pół roku. W tym czasie oferta została ulepszona, a z dnia na dzień Virtual Sports stają się w Milenium coraz popularniejsze.

Aby sprawdzić się w typowaniu rezultatów wyścigów psów czy koni, trzeba być zarejestrowanym na www.Milenium.pl. Warto pamiętać, by podczas rejestracji wpisać Milenium kod bonusowy!

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

“Wirtualne wyścigi psów to kilkadziesiąt chartów ścigających się na czterech różnych torach. Dzięki zmieniającym się dystansom rywalizacja jest zróżnicowana i pełna emocji. Podobnie jest w przypadku wirtualnych wyścigów koni, gdzie obstawiać można setkę wierzchowców.” – czytamy w oficjalnym komunikacie bukmachera.

Warto wspomnieć, że na stronie Milenium nadal można obstawiać Wirtualne Sporty z połową podatku, co pozwala zdobyć wygrane wyższe aż o 6 procent!

Nowe dyscypliny w dziale Wirtualnych Sportów dostępne są nie tylko na standardowej stronie internetowej, ale także w wersji mobilnej oraz w punktach stacjonarnych (Sprawdź: Godziny otwarcia bukmacherów stacjonarnych) na terenie całego kraju.


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button