Boost na Liverpool w Betclic. Kurs 2.00 na zwycięstwo The Reds!

Już w tę niedzielę, to jest 19 stycznia, czeka nas pojedynek Liverpool – Manchester United. Bukmacher Betclic przygotował boost na to wydarzenie – kurs wynoszący 2.00 na zwycięstwo The Reds!

Boost na Liverpool w Betclic. Kurs 2.00 na zwycięstwo The Reds!
Boost na Liverpool w Betclic. Kurs 2.00 na zwycięstwo The Reds!

Liverpool wygra? Kurs 2.00 w Betclic!

Liverpool w tym sezonie nie przegrał jeszcze żadnego meczu, natomiast zaliczył tylko jeden remis. Miało to miejsce właśnie w starciu z Manchesterem United.

The Reds teraz stoją przed okazją, by udowodnić, że podział punktów w pojedynku z Czerwonymi Diabłami był tylko nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności. Czy uda im się spełnić to zadanie? Szanse bukmacherzy dają na to ogromne, co widać po kursach.

Zwycięstwo Liverpoolu nad Manchesterem City wyceniane jest na około 40 groszy za każdą postawioną złotówkę. W przypadku Betclic mamy do czynienia z promocją boost na to spotkanie, a tym samym będzie można zgarnąć podwyższony kurs – aż 2.00!

freebet fortuna
Darmowy zakład Fortuna i kod promocyjny

Betclic boost na Liverpool – Manchester United!

Jeżeli w promocji postawimy na zwycięstwo Liverpoolu z Manchesterem United i rzeczywiście lider Premier League zwycięży, zarobimy dokładnie dwa razy tyle, ile postawiliśmy minus podatek!

Maksymalna stawka to 25 PLN. Jeden gracz może postawić tylko jeden kupon. Promocyjny kurs dostępny jest w dziale „Super Kursy” od 16 stycznia od godziny 16.00.

Jeżeli ktoś jeszcze nie posiada konta typerskiego na stronie www.Betclic.pl, może założyć je teraz i tym samym otrzymać na start nawet 550 złotych zwrotu. Cashback dostępny jest tylko przy wpisaniu przygotowanego przez Betclic kodu promocyjnego!

Aktualny Betclic kod promocyjny brzmi KOD550. Można go wpisać jedynie przy zakładaniu konta.

Jak obstawiać mecze w Betclic Polska?

Przygotowany przez Betclic boost dostępny jest maksymalnie do rozpoczęcia meczu Liverpool – Manchester United. Pierwszy gwizdek zaplanowano na 19 stycznia na godzinę 17.30.

Jak postawić kupon u legalnego bukmachera Betclic? Każdy może już teraz obejrzeć filmik wideo i dowiedzieć się więcej na ten temat. Oto wszystko, co trzeba wiedzieć:


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button