Bukmacher Forbet wprowadza Limity Odpowiedzialnej Gry!

Klienci bukmachera Forbet mogą od teraz ustalać indywidualne limity na grę. To skutek wejścia w życie ustalonego przez Ministerstwo Finansów Regulaminu Odpowiedzialnej Gry. 

Bukmacher Forbet wprowadza Limity Odpowiedzialnej Gry!
Bukmacher Forbet wprowadza Limity Odpowiedzialnej Gry!

Jeżeli ostatnio nie logowaliście się na konto na www.iForbet.pl, z pewnością przy najbliższej nadarzającej się okazji dostaniecie informację o nałożonych na was limitach, które zostały wybrane automatycznie.

Domyślne ustawienia zaproponowane przez Forbet są dość wysokie, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by je zmienić. Warto podkreślić, że zmian można dokonywać w każdej dogodnej chwili, jednak w tej kwestii mamy do czynienia z pewnymi ograniczeniami!

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

 • Jeżeli chcesz zmniejszyć ustalony limit, możesz to zrobić dowolną liczbę razy, a bukmacher zastosuje zmiany natychmiastowo!
 • Zwiększenie limitu wprowadzone jest w życie w zależności od tego, ilu zmian do tej pory dokonaliśmy: 1) 24 godziny; 2) tydzień; 3) Po upływie trzech miesięcy.
 • Jak ustalić limit w Forbet?
  Jak ustalić limit w Forbet?

Wartości automatycznie przyznane większości klientów bukmachera prezentują się następująco:

 • Maksymalna stawka za jeden zakład 100 000 PLN
 • Limit stawek (dzienny) 10 000 000 PLN
 • Limit stawek (miesięczny) 10 000 000 PLN
 • Limit przegranych zakładów (miesięczny) 1 000 000 PLN
 • Limit czasu spędzonego na grze (dzienny) 24g 00m
 • Limit czasu spędzonego na grze (miesięczny) 744g 00m

Każdy z graczy ma prawo do wglądu w wartości limitów. W tym celu wystarczy odwiedzić zakładkę “Moje konto”, a następnie przejść do działu “Limity”.

Ostatnio obowiązek limitowania swojej gry nałożył na graczy także legalny bukmacher Fortuna.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button