Mistrzostwa Typerów u bukmachera Milenium!

Do końca mistrzostw świata w piłce nożnej w Zakładach Bukmacherskich Milenium trwa promocja, w ramach której można zdobyć nagrody o łącznej wartości przekraczającej 30.000 PLN!

Mistrzostwa Typerów u bukmachera Milenium!
Mistrzostwa Typerów u bukmachera Milenium!

Mistrzostwa Typerów Milenium

Na czym polega najnowszy konkurs dla użytkowników Milenium? Wszystko zależy od sposobu gry, bowiem łącznie w trakcie promocji prowadzone są aż cztery rankingi z różnymi zasadami oraz nagrodami.

Mistrzostwa Typerów w Milenium to:

  • Ranking główny – 150 nagród dla najlepszych typerów o wartości 25.000 PLN, z czego aż 10.000 PLN dla zwycięzców. Wszystko liczone jest tu według następującego wzoru:

liczba trafionych zdarzeń x stawka x suma kursów trafionych zdarzeń

  • Najskuteczniejszy typer – jak sama nazwa wskazuje, w tym przypadku upominki trafiają do najefektywniejszych graczy. Punkty do rankingu przyznawane są według liczby trafionych zdarzeń, a do wygrania są konsole Microsoft Xbox One X
  • Najefektywniejszy typer – o co chodzi? Liczy się głównie to, jakie kursy grasz i ile takich wysokich typów trafiasz. Punkty w rankingu przyznawane są według wzoru podanego poniżej, a do zdobycia są iPady!

suma kursów trafionych zdarzeń / suma trafionych zdarzeń

  • Kupon dnia – zabawa przygotowana na każdy dzień promocji, czyli aż do 15 lipca. Do wygrania jest 100 PLN na konto gracza, a aby zdobyć nagrodę należy pokonać wszystkich w wartości kursu ogólnego!

Tylko osoby zarejestrowane na stronie internetowej mają możliwość wzięcia udziału w tej zabawie i obstawiać najlepsze zakłady bukmacherskie. Przypominamy także, że z okazji MŚ 2018 ciekawą promocję przygotował również bukmacher Fortuna!

konkurs bukmacherski Milenium
konkurs bukmacherski Milenium

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button