Forbet i cashback na finał Ligi Mistrzów 2018!

Zakłady Bukmacherskie Forbet przygotowały dla klientów pełny zwrot stawki w przypadku przegranego kuponu z meczem finałowym Ligi Mistrzów. Przeczytajcie szczegóły tej oferty!

Forbet i cashback na finał Ligi Mistrzów 2018!
Forbet i cashback na finał Ligi Mistrzów 2018!

Oferta specjalna na finał Ligi Mistrzów obowiązuje każdego, kto posiada konto na www.iForbet.pl. Jeżeli nie jesteście jeszcze zarejestrowani, sprawdźcie, jaki Forbet kod promocyjny warto wpisać, by skorzystać z dodatkowych bonusów na początek.

Promocja obowiązuje na spotkanie finałowe Ligi Mistrzów, w którym Real Madryt zmierzy się z Liverpoolem. Początek spotkania zaplanowano na 26 maja na godzinę 20.45. Rywalizacja odbędzie się na stadionie w Kijowie.

Oto, jakie wymagania musi spełnić kupon, by kwalifikował się do promocji:

  • Stawka co najmniej 20 PLN
  • Kupon z minimum 3 zdarzeniami
  • Kurs pojedynczego zdarzenia co najmniej 1,20
  • Kurs ogólny kuponu 2,50 lub więcej
  • Przynajmniej jeden typ na finał Ligi Mistrzów!
  • Zdarzenia z kuponu muszą być rozliczone do końca soboty, to jest 26 maja!

Walka o puchar i typy z Ligi Mistrzów to ostatnie wielkie wydarzenie piłkarskie przed MŚ 2018 w Rosji. Według bukmacherów, faworytem starcia są piłkarze Realu Madryt, którzy bronią tytułu najlepszej ekipy w Europie. Różnica kursowa między pierwszą a drugą drużyną wynosi około 70 groszy, tak więc śmiało można powiedzieć, że nic nie zapowiada, by w sobotę czekał nas jednostronny pojedynek!

Środki pochodzące z tej promocji trafią na konta odpowiednich osób do końca najbliższego poniedziałku do godziny 23.59.

Kursy na finał LM
Kursy na finał LM

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button