Polski legalny bukmacher LvBET wystartował z portalem dostępnym w języku ukraińskim. W jaki sposób nasi wschodni sąsiedzi mogą obstawiać mecze w naszym kraju?

Bukmacher LvBET dostępny w języku ukraińskim!

LvBET to nie pierwsza polska firma, która zdecydowała się na uruchomienie swoich usług dla obywateli Ukrainy przebywających w naszym kraju. Obecnie dostępne są nawet specjalne taryfy w telefoniach komórkowych umożliwiające tanie dzwonienie na Wschód. Czy legalni bukmacherzy też pójdą tą drogą?

Bukmacher LVbet w języku Ukraińskim

Gracze, którzy chcą zagrać na stronie internetowej LvBET w języku ukraińskim, muszą uruchomić tradycyjny portal z końcówką „.pl”, dodając po ukośniku „uk”. 

Weryfikacja konta u bukmachera w przypadku obywateli 
Ukrainy wygląda bardzo podobnie, jak u Polaków. Tutaj jednak należy przesłać skan paszportu z danymi zgodnymi z tymi, jakie podane zostały w formularzu rejestracyjnym. Wymogiem jest także posiadanie konta w polskim banku. 

Oferta ukraińska w LvBET nie różni się niczym od tej dostępnej w języku polskim. Oznacza to, że gracze mają w niej takie same możliwości obstawiania, łącznie z Zakładami Na Żywo oraz Wirtualnymi Sportami. 

Oczywiście, także promocje takie jak kalendarz adwentowy LvBET dostępne są w nowej wersji bukmachera i można w nich odbierać bonusy na takich samych zasadach, jak w przypadku graczy z naszego kraju. 


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu