Bukmacher LvBET dostępny w języku ukraińskim!

Polski legalny bukmacher LvBET wystartował z portalem dostępnym w języku ukraińskim. W jaki sposób nasi wschodni sąsiedzi mogą obstawiać mecze w naszym kraju?

Bukmacher LvBET dostępny w języku ukraińskim!

LvBET to nie pierwsza polska firma, która zdecydowała się na uruchomienie swoich usług dla obywateli Ukrainy przebywających w naszym kraju. Obecnie dostępne są nawet specjalne taryfy w telefoniach komórkowych umożliwiające tanie dzwonienie na Wschód. Czy legalni bukmacherzy też pójdą tą drogą?

Bukmacher LVbet w języku Ukraińskim

Gracze, którzy chcą zagrać na stronie internetowej LvBET w języku ukraińskim, muszą uruchomić tradycyjny portal z końcówką “.pl”, dodając po ukośniku “uk”. 

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Weryfikacja konta u bukmachera w przypadku obywateli 
Ukrainy wygląda bardzo podobnie, jak u Polaków. Tutaj jednak należy przesłać skan paszportu z danymi zgodnymi z tymi, jakie podane zostały w formularzu rejestracyjnym. Wymogiem jest także posiadanie konta w polskim banku. 

Oferta ukraińska w LvBET nie różni się niczym od tej dostępnej w języku polskim. Oznacza to, że gracze mają w niej takie same możliwości obstawiania, łącznie z Zakładami Na Żywo oraz Wirtualnymi Sportami. 

Oczywiście, także promocje takie jak kalendarz adwentowy LvBET dostępne są w nowej wersji bukmachera i można w nich odbierać bonusy na takich samych zasadach, jak w przypadku graczy z naszego kraju. 


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button