Halvor Egner Graneud w szpitalu po groźnym upadku

Po powrocie z wakacji Halvor Egner Graneud, zdobywca tytułu mistrza poprzedniego Pucharu Świata, rozpoczął treningi na stoku Lillehammer.

Halvor Egner Graneud
Halvor Egner Graneud w szpitalu po groźnym upadku

Halvor Egner Graneud – groźny upadek Norwega

Jednak podczas pierwszej próby stracił kontrolę w powietrzu i ciężko wylądował, co spowodowało jego hospitalizację w Norwegii.

Wyglądało to strasznie i bardzo dramatycznie. Potłuczony, przerażony i półprzytomny Halvor został odwieziony karetką do szpitala” – powiedział dla norweskich mediów trener Alexander Stoeckl.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl50 PLN bez ryzykaBETONLINE

Na temat upadku wypowiedział się sam Halvor Egner Graneud:

Po pierwszej nieudanej próbie zdał sobie sprawę, że latem musi skupić się na poprawie swojej techniki. Stwierdził, że nie ma pewności, że jego skoki, które w poprzednim sezonie były bezkonkurencyjne, będą równie udane w nadchodzącym, o czym świadczy jego doświadczenie w Lillehammer – podzielił się wrażeniami w tego skoku norweski skoczek.


Czytaj także:


Zawodnik dowiedział także, że po pierwszej nieudanej próbie zdał sobie sprawę, że latem musi skupić się na poprawie swojej techniki. Stwierdził, że nie ma pewności, że jego skoki, które w poprzednim sezonie były bezkonkurencyjne, będą równie udane w nadchodzącym, o czym świadczy jego doświadczenie w Lillehammer.


Zobaczysz nasze typy na:

5 / 5. Ocen: 2

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button