Zakłady Bukmacherskie Fortuna rozpoczęły współpracę z polską drużyną e-sportową AGO Esports. Udziałowcami ekipy są byli właściciele Legii Warszawa. 

Fortuna wkracza do świata e-sportu. AGO Esports z nowym sponsorem!

Informację o podjęciu współpracy podała organizacja AGO Esports na oficjalnym profili w portalu społecznościowym Facebook. Niestety, żadna ze stron nie pokusiła się na razie o wystosowanie oficjalnego komunikatu ze szczegółami dotyczącymi podpisanej umowy.

– „eFortuna.pl gra nami i zostaje naszym oficjalnym sponsorem! Jest to najdłużej działająca, a zarazem jedna z największych firm oferujących zakłady sportowe. Spodziewajcie się specjalnych ofert z meczami naszej drużyny Counter Strike: Global Offensive” – napisali przedstawiciele klubu AGO Esports na FB.

Osoby, które nie śledzą bieżących informacji na temat e-sportu, powinny wiedzieć, że AGO Esports jeszcze jakiś czas temu występowało na oficjalnych turniejach pod nazwą AGO Gaming. Organizacja zmieniła też swoje logo – obecnie znajduje się na nim postać jastrzębia, co ma symbolizować drapieżny styl walki.

Prawdopodobnie wkrótce poznamy więcej szczegółów na temat umowy pomiędzy AGO Esports a Fortuną. Bukmacher, być może, w najbliższym czasie ruszy z nową akcją promocyjną dla fanów sportu elektronicznego i gier komputerowych.

Obecnie w Katowicach trwa prestiżowy turniej w CS:GO, Intel Extreme Masters. Typy na IEM 2018 Katowice znajdziecie na naszym blogu. Jeżeli chcecie sprawdzić aktualne kursy na to wydarzenie możecie odwiedzić stronę legalnego bukmachera Fortuna, to jest www.eFortuna.pl!

eFortuna.pl gra z nami i zostaje naszym oficjalnym sponsorem! Jest to najdłużej działająca, a zarazem jedna z najwię…

Publié par AGO Esports sur jeudi 1 mars 2018

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu