Zarejestrowany w Londynie operator odnotował 9% wzrost przychodów z gier netto w 2018 roku i przeniesie serwery gier do Irlandii po Brexit.

GVC Holdings zanotował 9% wzrost przychodów netto z gier (NGR) do 3,57 mld £ w 2018 r., a EBITDA wzrosła o 13% do 755 mln £.

Operator wyszczególnił „bardzo silny wzrost online z zyskami na rynku na wszystkich terytoriach”, gdy NGR wzrosła o 21% do 1,87 miliarda funtów, po 22% wzroście marek sportowych i 16% o markach gier.

Zysk operacyjny wzrósł o 19% do 610 mln GBP, a europejska NGR wzrosła o 14%. Wartość brytyjskiego NGR spadła o 3%.

Integracja połączonego biznesu Ladbrokes Coral „postępuje dobrze” według firmy i jest na dobrej drodze do uzyskania synergii kosztów w wysokości 130 milionów funtów, podczas gdy ostatnia umowa Playtech przyspieszy sprawę i pozwoli na większą elastyczność. GVC obsługuje teraz 19 różnych marek na wielu terytoriach.

Inne strategiczne wydarzenia w tym okresie doprowadziły do ​​wycofania przez GVC internetowych marek bukmacherskich i gier ze szwajcarskiego rynku i zobowiązują się przenieść swoje serwery gier do Irlandii w ramach trwającego planu awaryjnego Brexit.


bonusy bez depozytu