Bonus AKO na finał w Totolotku!

Na ostatni dzień tegorocznego mundialu nie mogło zabraknąć oferty specjalnej od marki Totolotek. Oto, z jakiej promocji można skorzystać u tego bukmachera w tę niedzielę!

Bonus AKO na finał w Totolotku!

Premia AKO dostępna jest dla wszystkich osób, które są zarejestrowane na stronie www.Totolotek.pl. Nie trzeba się do niej zapisywać, a po prostu spełnić warunki oferty podane w regulaminie.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Bonus można otrzymać tylko w przypadku kuponów z co najmniej czterema zdarzeniami. Oczywiście, minimum jedno z nich musi być związane z niedzielnym pojedynkiem, w którym Francja zmierzy się z Chorwacją o puchar świata.

Ile wynosi premia promocyjna? Dokładnie 25% postawionej kwoty w kuponie promocyjnym. Jeżeli zagracie za 80 PLN, otrzymacie 20 PLN ekstra. W przypadku stawki 200 PLN, premia wynosi 50 PLN.

Kurs pojedynczego typu na kuponie może być niższy niż 1.06.

Każda osoba zarejestrowana w Totolotku ma prawo do otrzymania maksymalnie jednego bonusu. Dodatkowe środki przyznawane są automatycznie – bez żadnych niepotrzebnych formalności.

Interesującą cię także inne oferty na finał MŚ 2018? Przyjrzyj się przedstawionej poniżej liście i wybierz coś dla siebie:


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image