Pozostało już bardzo niewiele czasu do premiery legalnej odsłony bukmachera BetClic. Co przyniesie nam start zaplanowany na lipiec 2019?

BetClic Polska rusza już wkrótce. Zbliża się lipiec 2019!
BetClic Polska rusza już wkrótce. Zbliża się lipiec 2019!

Legalny bukmacher BetClic w Polsce

Nie ma co ukrywać, że BetClic w Polsce przyjęty został z wielkim entuzjazmem graczy. Niestety, jego premiera cały czas się wydłuża, przez co niektórzy mogą czuć się tym faktem nieco podirytowani.

Jak poinformował nas jakiś czas temu polski oddział marki BetClic, strona dostępna legalnie w naszym kraju wystartuje w lipcu 2019 roku. Kiedy dokładnie ma to nastąpić i co już wiemy?

kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus powitalny BetClic PL

Wiadomo, że bonus powitalny BetClic wynosić będzie 500 PLN. Informacja ta została podana na wielu portalach branżowych. Jeżeli chodzi z kolei o datę premiery, będzie miała miejsce na pewno przed startem nowego sezonu Ekstraklasy.

Czego możemy spodziewać się na początku działalności legalnej odmiany znanego, zagranicznego bukmachera? Będziemy mieli dla was BetClic kod promocyjny, a na pewno sama marka także postara się o dodatkowe, ciekawe akcje bonusowe.
Edit: Kod promocyjny do Betclic to: KOD500

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z przewidywaniami firmy BetClic, już wkrótce będziemy mogli postawić swój pierwszy zakład na tej stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej.

Trzeba przyznać, że BetClic PL bardzo solidnie przygotowuje się do wejścia na polski, legalny rynek. Czy to oznacza, że od samego początku będzie wręcz idealnym bukmacherem? To już czas pokaże – nam pozostaje czekać! 🙂


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5.0
01

bonusy bez depozytu