BetClic Polska wystartował oficjalnie w naszym kraju w lipcu 2019 roku. Zobacz, co oferuje klientom. Na start do zdobycia jest bonus do 510 PLN!

BetClic Polska rusza już wkrótce. Zbliża się lipiec 2019!
BetClic Polska rusza już wkrótce. Zbliża się lipiec 2019!

Legalny bukmacher BetClic w Polsce

Nie ma co ukrywać, że BetClic w Polsce przyjęty został z wielkim entuzjazmem graczy. Niestety, jego premiera bardzo długo się wydłużała, przez co w sieci pojawiło się dużo plotek, które niekoniecznie miały odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Ostatecznie marka Betclic Polska wystartowała w lipcu 2019 roku. Przez pierwsze dwa tygodnie działała tylko „próbnie”, ale później mógł z niej już korzystać dosłownie każdy. I tak jest do dzisiaj!

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Legalny bukmacher Betclic kod promocyjny na bonus
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Bonus powitalny BetClic PL

Bonus powitalny Betclic to 510 PLN na start w formie zwrotu od przegranej w pierwszym postawionym kuponie na stronie bukmachera. Przykładowo: jeżeli zagramy za 200 złotych i nie uda nam się trafić zakładu, dostaniemy z powrotem 200 do dyspozycji!

Oczywiście, przy rejestracji można też wykorzystać Betclic kod promocyjny. Brzmi on „KOD510” i może być wpisany tylko i wyłącznie przy zapisywaniu się do bukmachera Betclic Polska!

Trzeba przyznać, że BetClic PL bardzo solidnie przygotował się do wejścia na polski, legalny rynek. Pytanie tylko, czy będzie to widać wkrótce w różnego rodzaju rankingach najlepszych zakładów bukmacherskich w Polsce. Na pewno nasz najbliższy ranking bukmacherów uwzględniać będzie tę firmę, gdyż bacznie obserwujemy rozwój Betclic w Polsce.


Tak, można grać u bukmachera Betclic całkowicie legalnie. Firma posiada licencję i zezwolenie Ministerstwa Finansów na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Oficjalna strona bukmachera to www.betclic.pl.

Bukmacher Betclic nowym graczom daje cashback do 510 złotych. Zwrot jest przyznawany od pierwszego przegranego zakładu.

Aktualny kod promocyjny to KOD510. Nazwa kodu bonusowego wzięła się od cashbacku, który wynosi do 510 złotych.

Oczywiście! Aplikacja mobilna Betclic należy do najlepszych ze wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, można ją pobrać na stronie www.betclic.pl

Bukmacher Betclic nie tylko pozwala na legalne obstawianie meczów, ale także oferuje mecze za darmo w jakości HD, aplikację na smartfony i wiele promocji dla graczy!

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.