BetClic Polska

BetClic Polska jest oficjalnie legalnym bukmacherem internetowym. Już teraz możesz sprawdzić, co oferuje klientom. Na start do zdobycia jest bonus do 550 PLN!

BetClic Polska. Kod promocyjny KOD550 - bonus na start to 550 PLN!
BetClic Polska. Kod promocyjny KOD550 – bonus na start to 550 PLN!

Legalny bukmacher BetClic w Polsce

Nie ma co ukrywać, że BetClic w Polsce przyjęty został z wielkim entuzjazmem graczy. Niestety, jego premiera bardzo długo się wydłużała, przez co w sieci pojawiło się dużo plotek, które niekoniecznie miały odzwierciedlenie w rzeczywistości.

W internecie cały czas znajdziecie wiele materiałów sprzed wielu miesięcy, a czasem nawet i lat. U nas dostępne są tylko aktualne wiadomości na temat aktualnego bonusu powitalnego oraz kodu na start!

bukmacher betclic polska bonus 550
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na cashback 550 PLN

Firma bukmacherska Betclic Polska wystartowała legalnie w lipcu 2019 roku. Przez pierwsze dwa tygodnie działała tylko „próbnie”, ale później mógł z niej już korzystać dosłownie każdy. I tak jest do dzisiaj!

Obecnie Betclic Polska oferuje graczom bardzo ciekawy bonus cashback 550 PLN na dobry początek, a potem – niemal codziennie – nowe promocje okolicznościowe.

Rejestracja na stronie www.betclic.pl jest bardzo uproszczona, Betclic posiada również opcję konta tymczasowego, czyli nie musimy od razu w pełni weryfikować konta żeby z niego korzystać, konto tymczasowe uprawnia nas do obstawiania meczów, korzystania ze wszystkich bonusów i promocji.

Pamiętajmy, że tylko przy rejestracji konta istnieje możliwość wpisania Betclic kod promocyjny KOD550. Jeżeli tego nie zrobimy przy wypełnianiu formularza, nie będzie mogli naprawić swojego błędu w bliżej lub dalszej przyszłości.

Promocje bukmacherskie Betclic
Promocje bukmacherskie Betclic

Betclic Polska cashback – co daje, ile można zyskać?

Bonus powitalny Betclic to 550 PLN na start w formie zwrotu od przegranej w pierwszym postawionym kuponie na stronie bukmachera, inaczej zwany jako cashback. Przykładowo: jeżeli zagramy za 200 złotych i nie uda nam się trafić zakładu, dostaniemy z powrotem 200 do dyspozycji!

Uwaga! Tylko Betclic kod promocyjny uprawnia do odebrania bonusu w takiej formie! Jeżeli go nie wpiszemy, pozostaje nam do zgarnięcia standardowa premia na start u tego bukmachera.

Jak postawić kupon w Betclic?

Masz już konto, a teraz pora na postawienie kuponu? Jeżeli cokolwiek w tej kwestii sprawia ci kłopot, możesz obejrzeć przygotowany przez nas materiał wideo, który pokazuje, jak wygląda obstawianie meczów w Betclic Polska.

Stawianie kuponów w Betclic nie jest niczym skomplikowanym. Najważniejsze, że sama strona działa po polsku, a sama gra jest w stu procentach zgodna z przepisami prawa!

Jak zagrać w Betclic Polska? ZOBACZ VIDEO:

Darmowe konto w Betclic = mecze bez opłat!

Jeżeli założymy na stronie www.Betclic.pl darmowe konto typerskie, będziemy mogli nie tylko obstawiać mecze, ale także je oglądać!

Transmisje w Betclic dostępne są bez jakichkolwiek opłat. Gracze mają do dyspozycji materiały z ogromnej ilości rozgrywek sportowych. Z piłki nożnej to – między innymi – hiszpańska i włoska liga, a do tego tenis, siatkówka, piłka ręczna, koszykówka i wiele więcej!

Betclic aplikacja mobilna także oferuje darmowe meczyki. W jaki sposób ogląda się transmisje u bukmachera? ZOBACZCIE VIDEO i przekonajcie się sami:


[AC_PRO id=5023]

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button