Ekspert od Ekstraklasy w Fortunie. Zamienił 10 złotych na ponad 160 tysięcy!

Niesamowitym wyczynem może pochwalić się jeden z klientów legalnego bukmachera Fortuna. Gracz wytypował poprawnie rezultaty wszystkich meczów 1. kolejki Ekstraklasy, dzięki czemu z 10 złotych udało mu się “wyciągnąć” ponad 160 tysięcy!

Ekspert od Ekstraklasy w Fortunie. Zamienił 10 złotych na ponad 160 tysięcy!
Ekspert od Ekstraklasy w Fortunie. Zamienił 10 złotych na ponad 160 tysięcy!

Ekstraklasa Ekspert+ w Fortunie

Gracz skorzystał z akcji promocyjnej o nazwie “Ekspert+”. Można w niej zdobyć bonus 50.000 złotych za poprawne wytypowanie 8 meczów z jednej kolejki Ekstraklasy.

Dzięki swojemu niespotykanemu instynktowi bukmacherskiemu szczęściarz zarobił ponad 160 tysięcy już po zapłaceniu podatku! Nie jest to może rekord bukmacherski, ale sama kwota na pewno robi wrażenie!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Ogromna wygrana u bukmachera!

W kolejnej edycji akcji znowu będzie można zarobić takie same pieniądze. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta na stronie bukmachera, możesz założyć darmowy profil już teraz. Przypominamy, że na start przygotowany został Fortuna bonus powitalny.

A oto zwycięski kupon w promocji Ekspert+:

TOP 3 najlepszych bukmacherów w Polsce Który legalny bukmacher jest najlepszy? Sprawdź ranking bukmacherów 2020

Fortuna duża wygrana Ekstraklasa
Fortuna duża wygrana Ekstraklasa

Gdyby kilku uczestnikom promocji udało się poprawnie wytypować, wówczas nagroda 50.000 podzielona zostałaby na równe części.

Cały czas na stronie marki bukmacherskiej można wykorzystać specjalny Fortuna kod promocyjny. Na łamach naszej strony znajdziesz szczegóły na ten temat. Kliknij i przeczytaj!

Szukasz strony do obstawiania? Zobacz aktualny ranking bukmacherów i wybierz coś dla siebie!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
Close