Specjalna promocja od bukmachera Forbet. Tylko w tę środę, czyli 10 lipca, można odebrać 50% wartości wpłaty w formie bonusu. Do zgarnięcia jest nawet 500 PLN, a to wszystko z warunkiem obrotu x1!

Do 500 PLN z obrotem x1 od bukmachera Forbet!

Specjalna premia Forbet online

Oferta dostępna jest tylko i wyłącznie dla osób, które posiadają już konto na stronie marki Forbet. Ten legalny bukmacher na jedno konto przygotował maksymalnie jeden bonus.

Nie potrzeby jest ci żaden Forbet kod promocyjny, by zapisać się do środowej oferty specjalnej. Twoje zadanie polega jedynie na tym, by wpłacić na konto typerskie co najmniej 20 PLN.

Bonus reload Forbet:

  1. Wchodzisz na stronę iForbet.pl
  2. Logujesz się na swoje konto
  3. Wpłacasz minimum 20 PLN
  4. Odbierasz 50% do 500 PLN w formie specjalnej premii na obstawianie!
Forbet bonus reload 2019
Forbet bonus reload 2019

Zgodnie z informacją, jaka dostępna jest na oficjalnej stronie organizatora promocji, bonus pieniężny podlega tylko jednokrotnemu obrotowi. Ważne jest jednak to, że warunek ten musi zostać spełniony jednym kuponem!

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Nie jesteś jeszcze zarejestrowany? Przypominamy, że przez wakacje bonus powitalny Forbet wynosi nawet 2000 PLN! Dodatkowo, można uzyskać freebet 50 PLN z kodem bonusowym „BETONLINE„!

Aby dowiedzieć się więcej na temat środowego bonusu, wystarczy wejść na oficjalną stronę bukmachera i przejść do regulaminu promocji.

Przypominamy, że każdy gracz Forbet nie tylko może obstawiać, ale także oglądać mecze online bez żadnych opłat!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.