Nie musisz martwić się podatkiem w przypadku obstawiania wielkiego finału MŚ 2018! Dzięki najnowszej promocji Forbet stawka 12% zmienia się na jedno, wielkie 0!

Finał mundialu bez podatku w Forbet!

Promocja obowiązuje na stronie www.iForbet.pl. Jeżeli założysz konto bukmacherskie w dniu dzisiejszym, także będziesz mógł skorzystać z tej oferty. Przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego musisz pamiętać, by podać kod promocyjny Forbet.

Nie ma stawki minimalnej kwalifikującej się do akcji promocyjnej. Trzeba jedynie pamiętać o tym, by do kuponu dodać bonusowy kurs „Finał bez podatku”.

Tylko kupony z co najmniej trzema zdarzeniami są brane pod uwagę w promocji. Możesz zagrać za dowolną kwotę, tak więc tylko od ciebie zależy, jak bardzo wykorzystasz niedzielną ofertę specjalną.

Uwaga! Promocja jest dostępna tylko i wyłącznie w godzinach 15.00-17.00. W innym czasie nie będzie możliwości skorzystania z bonusu.

Finał MŚ 2018 oznacza koniec tej imprezy. Pamiętaj, że nadal organizowane są promocje bukmacherskie na Mundial 2018, z których warto skorzystać. Sprawdź, jakie premie i inne dodatki możesz otrzymać jeszcze przez najbliższych kilkanaście godzin!

Szczegóły dotyczące promocji finałowej bez podatku znajdziecie na oficjalnej stronie bukmachera w dostępnym regulaminie.

bez podatku na finał mś 2018


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu