Legalny bukmacher Forbet ma dla swoich graczy wyjątkowy bonus na 13 listopada. Co trzeba zrobić, by z niego skorzystać i ile dokładnie można zyskać dzięki kolejnej wpłacie?

Forbet ma bonus specjalny na 13 listopada!
Forbet ma bonus specjalny na 13 listopada!

Posiadasz konto w Forbet? W takim razie jesteś uprawniony do skorzystania z wtorkowej promocji. Żaden kod promocyjny nie jest ci potrzebny, ponieważ premia przyznawana jest w sposób automatyczny.

Co musisz zrobić, by zgarnąć wtorkowy bonus? Wystarczy, że do końca dnia trwania promocji, czyli 13 listopada 2018, wpłacisz środki na konto bukmacherskie. Maksymalnie do zdobycia jest 500 PLN, natomiast wartość bonusu to 50% sumy zdeponowanych pieniędzy!

Bonus bez depozytu 20 PLN w mobilnym Etoto!

W ramach oferty każdy gracz może otrzymać tylko jedno doładowanie. Wszystkie środki promocyjne są traktowane jako pieniądze bonusowe. Aby je wypłacić, gracz musi obrócić je minimum jeden raz.

Forbet bonus na Listopad 2018

Do końca listopada tego roku trwa specjalny bonus powitalny u legalnego bukmachera Forbet. Na ten moment nie wiadomo, jaki prezent na start przygotuje ta marka nowo zarejestrowanym typerom!

Na szczęście, prawdopodobnie nie ulegnie zmianie Forbet kod bonusowy. Cały czas przy rejestracji możliwe jest wpisanie słowa „BETONLINE„, które pozwala na zgarniecie premii specjalnej!

Jeżeli nie masz jeszcze konta bukmacherskiego, sprawdź nasz ranking bukmacherów Listopad 2018 i zobacz, gdzie obecnie rejestruje się najwięcej osób!

Wykorzystaj kod „BETONLINE” na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu