Globalny operator zakładów sportowych, Ladbrokes postanowił zakończyć swój biznes bukmacherski w Irlandii po decyzji rządu o podwyższeniu podatku od gier z 1% do 2%.

Ladbrokes posiada obecnie 141 naziemnych punktów przyjmowania zakładów w Irlandii. Istnieje możliwość „odsprzedania” tych placówek innemu bukmacherowi. Nieoficjalnie mówi się, że Paddy Power jest zainteresowany taką transakcją.

Ladbrokes postanawia również zakończyć swoje wszystkie umowy sponsoringowe wyścigów konnych w Irlandii. Obecnie brand bukmachera możemy zauważyć na torach: Galway, Limerick, Killarney, Punchestown, Listowel, Navan, Gowran Park i Clonmel.

Większość umów kończy się w najbliższym czasie i nie będą one przedłużane. Wyjątkiem jest tor Punchestown, z których Ladbrokes jest związany do 2020. Bukmacher wyjaśnił Irish Independent, że istnieje możliwość utrzymania relacji z Punchestown, ze względu na wyścigi o wysokim profilu i relacje telewizyjne, które się tam odbywają.

_______________________________________________________________________
Bukmacher Ladbrokes nie posiada zezwolenia Ministerstwa Finansów. Uczestnictwo w grach hazardowych bukmacherów bez zezwoleń grozi konsekwencjami prawnymi.
Sprawdź listę legalnych bukmacherów i graj zgodnie z prawem.


bonusy bez depozytu