STS Gdańsk. Punkty stacjonarne – godziny otwarcia, bonusy, oferta

STS jest bukmacherem, który swoje doświadczenie zdobywał na przestrzeni przeszło dwudziestu lat. Istnieje od 1997 roku, a już od początku swojej działalności stara się nadążyć za aktualnymi trendami na rynku bukmacherskim. Początkowo działając wyłącznie stacjonarnie, w pewnym momencie swojego istnienia otworzył się na kanał Internetowy i to za jego pośrednictwem zaczął świadczyć swoje usługi. Nie porzucił w międzyczasie swoich punktów naziemnych, stale starając się rozwijać ich sieć – obecnie posiada ich ponad 440. Wiele z nich znajduje się w Gdańsku. Na co mogą liczyć odwiedzający je typerzy, poza profesjonalnym podejściem pracowników i przyjazną atmosferą?

STS Gdańsk. Punkty stacjonarne - godziny otwarcia, bonusy, oferta
STS Gdańsk. Punkty stacjonarne – godziny otwarcia, bonusy, oferta

Oferta STS Gdańsk

Oferta gdańskich punktów STS obejmuje większość klasycznych dyscyplin sportowych, w których obrębie znaleźć można między innymi:

  • piłkę nożną (Liga Mistrzów / spotkania reprezentacyjne / ligi z całego świata i wiele więcej);
  • koszykówkę (NBA / reprezentacje i inne);
  • siatkówka (Liga Światowa / Mistrzostwa Europy / spotkania ligowe).

Oprócz tych popularnych dyscyplin sportowych w ofercie bukmachera znajduje się również sporo tych bardziej niszowych (między innymi szachy i żużel), a każde ze spotkań można obstawiać w dwóch modelach – przedmeczowym oraz na żywo. W przypadku tego drugiego należy mieć jednak na uwadze to, że spotkania muszą się w pełni rozgrywać w godzinach działania wybranego lokalu. Dodatkowo w lokalach w Gdańsku można obstawiać STS Sporty Wirtualne, a więc symulacje prawdziwych sportów przeprowadzane przez algorytm komputerowy, a rozgrywane w większym tempie, z rozwiązaniami kuponów następującymi w przeciągu zaledwie kilku – kilkunastu minut.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy za lojalność w gdańskich punktach STS

Punkty STS w Gdańsku doceniają stałych klientów, którzy je odwiedzają. Jeżeli posiadają swoją kartę (możliwa do założenia za darmo u pracowników STS Gdańsk) i wydają dziennie przynajmniej 30 złotych, po dziesiątej, dwudziestej i dwudziestej piątej swojej wizycie otrzymają 10% wartości przegranych kuponów z danego okresu rozliczeniowego w formie środków bonusowych, w tym maksymalnie 150 zł. Mogą to powtarzać co miesiąc.

Chcesz obstawiać w internecie? Na www.STS.pl z kodem promocyjnym „BETONLINE” można odebrać bonus bez depozytu!

Również i Ci obstawiający skromniej, ale regularnie mogą liczyć na bonusy. Wydając 5 złotych podczas każdej wizyty, możemy zdecydować się na bonus 10 złotych po dziesięciu odwiedzinach, albo poczekać na „wybicie” dwudziestu odwiedzin, by dostać 20 zł. Co miesiąc, za darmo.

Przegląd punktów naziemnych STS Gdańsk

STS punkty stacjonarne adresy, mapa, godziny otwarcia
STS punkty stacjonarne adresy, mapa, godziny otwarcia

W Gdańsku funkcjonuje przeszło dziesięć punktów naziemnych w różnych obszarach miasta. Wszystkie działają codziennie, choć każdy w nieco innych godzinach. Poniżej przedstawiamy wybrane w nich – po wszystkie odsyłamy z kolei na oficjalną stronę STS.

  • 80-377 Gen. Bora-Komorowskiego 44
    • Punkt działa codziennie w godzinach 09:00-22:45. Zapewnia dostęp do wirtualnych sportów (również tych z plusem), a także telewizora i klimatyzacji.
  • 80-847 Gnilna 22/24; Rajska 12B
    • Jedyny lokal premium w Gdańsku. Wyposażony w terminale samoobsługowe, klimatyzację i telewizory, daje dostęp do oferty Sportów Wirtualnych z Plusem.

Punktów jest niemal tak samo dużo w przypadku STS Warszawa czy innych sporych miastach w naszym kraju. Na pewno wybór jest większy niż w STS Toruń i miejscowościach z mniejszą liczbą mieszkańców.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button