Nowi bukmacherzy 2023. Nowe strony z licencją w Polsce

Czy w roku 2023 pojawią się nowi bukmacherzy w Polsce? Jakie nowe strony z licencją powinny być dostępne dla graczy z naszego kraju już wkrótce?

Nowi bukmacherzy 2023. Nowe strony z licencją w Polsce
Nowi bukmacherzy 2023. Nowe strony z licencją w Polsce

Nowi bukmacherzy 2023 – lista podmiotów

Oto lista podmiotów, które pojawiły się w ostatnim czasie na liście legalnych firm bukmacherskich:

BukmacherStrona internetowaBonus na start
Silesia Entertainment
Sp. z o.o.
www.Betters.plFreebet startowy 200%
GM Gaming Limitedwww.Betway.pl
True Sport
Sp. z o.o.
www.Elitebet.pl
Wett Arena Polska Sp. z o.o.Tylko punkty

Nie trafiłeś tutaj przypadkowo. Jesteśmy przekonani o tym, że chciałbyś wiedzieć to, jacy nowi bukmacherzy 2023 pojawią się na polskim rynku. Czy można spodziewać się spektakularnych powrotów zagranicznych znanych marek, a może zupełnie świeżego podejścia przygotowanego przez rodzime firmy?

Na bieżąco zbieramy najnowsze informacje dotyczące tego, jacy są w Polsce nowi legalni bukmacherzy. Na pewno rok 2023 przyniesie nam przynajmniej kilka zmian w zestawieniu podmiotów z licencją, dlatego nie pozostaje nic innego jak trzymać rękę na pulsie, aby nie przegapić żadnej nowości.

Niestety, w sieci nadal nie brakuje miejsc, które wprowadzają świadomie w błąd czytelnika i proponują zakładanie konta w miejscu, gdzie typowanie nie jest dozwolone w świetle prawa. Właśnie dlatego postanowiliśmy wszystkich nieco poinstruować na temat tego, czym charakteryzują się legalne marki. W jaki sposób rozpoznać, że nowi bukmacherzy działają zgodnie z polską ustawą hazardową? To temat bardzo ważny, a ciągle często ignorowany przez typerów.

Nowy bukmacher w Polsce. Po czym poznać czy jest legalny?

Nie wszyscy wiedzą, na jakich stronach można obstawiać mecze w naszym kraju. Trzeba mieć na uwadze, iż nie wszyscy bukmacherzy dla Polaków działają zgodnie z przepisami, a tym samym nie narażają klientów na przykre konsekwencje prawne.

Kiedy pojawią się nowi bukmacherzy 2023 będzie to oznaczało, że Ministerstwo Finansów wydało jakiemuś podmiotowi odpowiednie zezwolenia na prowadzenie działalności na terenie Polski. Tak zwana licencja bukmacherska przyznawana jest na okres 6 lat z możliwością przedłużenia i oddzielnie dotyczy zakładów przez internet oraz przyjmowania kuponów w punktach stacjonarnych.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Na łamach naszej strony internetowej pojawiają się aktualne informacje na temat tego, jakie są dostępne promocje na określonych stronach internetowych i co trzeba zrobić, by móc je odebrać. Nawet doświadczeni obstawiający nie powinni mieć problemów ze znalezieniem dla siebie odpowiedniego miejsca do zawierania zakładów. A gdy pojawią się nowi bukmacherzy, utworzenie u nich konta nie wyklucza jednocześnie kontynuowania gry w ulubionym miejscu.

Nowi bukmacherzy w Polsce. Jakich firm z zagranicy możemy się spodziewać?

Na liście nowych bukmacherów 2023 na pewno gracze najchętniej widzieliby firmy, które są znane w całej Europie. Niemal od razu przychodzi do głowy marka Bet365 albo Unibet. Oczywiście, nie można nigdy w stu procentach wykluczyć tego, że te strony powrócą do Polski w roli legalnych, ale na ten moment szanse na to są bardzo małe.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl50 PLN bez ryzykaBETONLINE

Gracze od dłuższego czasu trzymają również kciuki za powrót Bet at Home albo Bwin. Jeżeli chodzi o ten drugi portal, wiele wskazuje na to, że rzeczywiście pojawi się w Polsce i prawdopodobnie nastąpi to niedługo. Mamy nadzieję, iż już wkrótce będziemy mogli napisać więcej na ten temat. Warto być na bieżąco i sprawdzać newsy, które pojawiają się na łamach Blogu Bukmacherskiego.

Patrząc na to, jak dużym zainteresowaniem cieszy się 1xbet bonus bez depozytu, można zakładać, że ten bukmacher byłby również mile widziany na liście Nowi bukmacherzy 2023. Tutaj jednak znów nie najlepsza wiadomość – małe są szanse na to, by rzeczywiście ta marka otrzymała licencję MF.

Jesteśmy przekonani, że bardzo popularne będą w roku 2023 typy bukmacherskie, a także zakłady związane z innymi imprezami z różnych sportów. Mimo wszystko trudno mieć nadzieję na to, by te eventy miały cokolwiek zmienić w kwestii stron bukmacherskich z licencją w naszym kraju. Historia pokazuje, że niektóre firmy są zainteresowane przyjściem do naszego kraju, robią to bez względu na to, jakie zawody sportowe będą odbywać się w konkretnym roku. Dzisiejszy kalendarz tego typu wydarzeń jest tak skonstruowany, że kibice mają wręcz przesyt tego, co się dzieje. I nie ma znaczenia czy chodzi o futbol, tenis czy siatkówkę. W przypadku bukmacherów sprawdza się zatem stare dobre powiedzenie, że dla chcącego nie ma nic trudnego.

Kiedy wchodziła w życie ustawa hazardowa, wielu jej przeciwników zwiastowało marazm na rynku typerskim w naszym kraju. Rzeczywiście, nie brakowało takich osób, które obawiały się, iż nie będą pojawiać się w Polsce nowi bukmacherzy, a ci starzy będą jedynie wykorzystywać swoją dominację, zupełnie nie inwestując w nowości i ulepszenia na korzyść graczy. Żaden jednak z punktów takiej wizji się nie sprawdził, a obecnie widać wyraźnie, że coraz więcej wskazuje na to, iż firm typerskich z licencją będzie w naszym kraju jeszcze więcej.

Im więcej nowych bukmacherów, tym lepiej dla graczy, gdyż konkurencja wymusza na firmach stawianie na rozwój. Potwierdzenie tej tezy jest dobrze widoczne, ponieważ w ostatnim czasie polscy typerzy mogą korzystać z wielu produktów, jakie jeszcze do niedawna kojarzyli tylko i wyłącznie z zagranicznych stron działających w szarej strefie. Zmiany w polskich firmach z licencją doprowadziły do tego, że coraz mniej osób tęskni za markami, które jeszcze ładnych parę lat temu uchodziły za wzór perfekcji w oferowaniu zakładów an sport.

Nowi legalni bukmacherzy w Polsce – kto dostanie licencję?

Bardzo prawdopodobne wydaje się to, by nowi bukmacherzy 2023 przede wszystkim byli z Polski. Trzeba zakładać, że jeśli już jakiś bukmacher będzie chciał spróbować swoich sił na naszym rynku, będzie to podmiot z kraju nad Wisłą. Oczywiście, wyjątki też na pewno będą, a dzisiejszy rozkład sił na rynku doskonale pokazuje, iż nie brakuje też podmiotów, które są spoza Polski, a mimo to radzą sobie nieźle i potrafią przekonać do swojej oferty rzeszę klientów.

Tutaj jednak po raz kolejny do głosy dochodzi koronawirus. Dla wielu branż pandemia nie była łaskawa i wydaje się mało prawdopodobne, by wielu znalazło się takich, którzy chcieliby zainwestować pieniądze w zakłady bukmacherskie w 2023 roku. Zdaje się mimo wszystko, iż jest znacznie lepiej niż było to przed rokiem czy jeszcze wcześniej. Pandemia COVID-19 na pewno odbiła się na branży, ale ta wydaje się na dobre podnosić z kolan i jeśli nic się nie zmieni, to już wkrótce będziemy świadkami powrotu na dobre zarówno kibiców na trybunach, jak i wydarzeń sportowych bez rygorystycznych obostrzeń. Wiele zależy, rzecz jasna, od rządzących w różnych krajach i na to już bukmacherzy wpływu nie mają, podobnie jak kluby sportowe.

Nowi legalni bukmacherzy 2023 pojawią się na sto procent, bo nie było roku, by na naszym rynku nie wystartował przynajmniej jeden podmiot. Pozostaje tylko kwestia tego, jakie marki spróbują swoich sił i czy będą to raczej dobrze znane portale, czy może bardziej „świeżynki”. Korzystanie z usług zarówno jednego, jak i drugiego typu buków ma swoje wady, jak i zalety.

Pamiętajmy, iż na uzyskanie licencji potrzeba średnio około 6 miesięcy. Jeżeli bukmacher poinformuje o chęci uzyskania niezbędnych zgód do prowadzenia działalności w Polsce, nie znaczy jeszcze, iż jego oferta będzie natychmiastowo dostępna dla typerów. Na zapowiedziach też, niestety, bardzo często się kończy, dlatego też trzeba z przymrużeniem oka patrzeć na zapowiedzi niektórych firm.

Ministerstwo Finansów bardzo rzadko wypowiada się na temat tego, ilu bukmacherów w danym momencie próbuje przebrnąć przez proces licencyjny. Jeżeli więc nie czytamy ostatnio zbyt wiele na ten temat w internecie, na pewno nie jest to oznaką tego, że nowi bukmacherzy w najbliższym czasie się nie pojawią. Oczywiście, tutaj reguły nie ma i nie można napisać, że średnio co pół roku swoje usługi uruchamia dwóch bukmacherów. Z tym jest naprawdę różnie.

Skoro jednak mowa już o pewnych przypuszczaniach, logika podpowiada, że są większe szanse na nowych bukmacherów wtedy, gdy wkrótce ma sporo dziać się w świecie sportu. Jeżeli zbliżają się mistrzostwa świata, Europy albo inne duże wydarzenie, na pewno władze firm bukmacherskich mają to na uwadze i do czasu tych imprez będą starały się zaistnieć w jakimś kraju. Niewykluczone, że w takim momencie na celowniku znajdą się polscy gracze.

Nowi bukmacherzy w Polsce 2023 – jak typować bezpiecznie?

Nie trzeba czekać na licencje bukmacherskie 2023, by rozpocząć granie przez internet nawet w tym momencie. Poniżej znajduje się lista aktualnych zakładów bukmacherskich z licencją w Polsce. W ponad połowie przypadków można już grać – i tyczy się to zarówno internetu, jak i czasem również punktów stacjonarnych.

Legalny bukmacherZakłady w punktachZakłady w internecie
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.TAKTAK
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.TAKTAK
Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.TAKTAK
STS S.A.TAKTAK
Traf – Zakłady Wzajemne
Sp. z o.o.
TAKTAK
TOTOLOTEK S.A.TAKTAK
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.TAKTAK
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.TAKTAK
TOTALBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE Sp. z o.o.NIETAK
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.TAKTAK
BestBet Sp. z o.o. z siedzibą
w Warszawie 
TAKTAK
Cherry Online Polska Sp. z o.o.NIETAK
BEM Operations LimitedNIETAK
BetFan Sp. z o.o.  z siedzibą
w Warszawie
TAKTAK
eWinner
Sp. z o.o.
NIETAK
BetX PolskaSp. z o.o.NIETAK
Polski Bukmacher Sp. z o.o.TAKTAK
Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.NIETAK
Bukmacherska
Sp. z o.o.
NIETAK
True SportNIETAK
GM Gaming LimitedNIETAK
FUN PROJECT
Sp. z o.o.
NIETAK
GO BET Sp. z o.o.TAKNIE
GM Gaming LimitedNIETAK
True Sport Sp. z o.o.NIETAK
Wett Arena Polska Sp. z o.oTAKNIE

W tym miejscu jest prezentowana lista legalnych bukmacherów, która aktualnie widnieje na stronie Ministerstwa Finansów. Jeżeli właśnie w tym miejscu pojawia się nazwa marki, jaka cię ostatnio zainteresowała, możesz być pewny, że mowa jest o bukmacherze z odpowiednimi zezwoleniami i korzystanie z jego usług jest jak najbardziej legalne. Pod warunkiem, że nie mówimy o firmie, która uzyskała licencję, ale jeszcze nie uruchomiła polskiej wersji swojego portalu i na razie dostępna jest tylko pod międzynarodową odsłoną (z tej korzystać na terenie naszego kraju nie można).

Nowi bukmacherzy 2023 to nie wszystko! Lista stron z topową ofertą

W oczekiwaniu na to, jacy pojawią się nowi bukmacherzy 2023 warto sprawdzić ofertę tych, którzy obecnie należą do najpopularniejszych. Niektóre zakłady online bardziej przekonują do siebie od innych i nie można powiedzieć, by działo się to bez powodu. Na jakie marki warto zwrócić uwagę i na co dokładnie pozwalają? Oto kilka podstawowych informacji. Po więcej szczegółów można udać się do innych artykułów zamieszczonych na naszej stronie internetowej, sprawdzając chociażby aktualny ranking bukmacherów.

Legalny bukmacher STS

Strona internetowa www.STS.pl jest miejscem, które tak naprawdę w pierwszej kolejności jest brane pod uwagę przez kogoś, kto planuje utworzenie konta do obstawiania meczów. To najbardziej znany bukmacher w Polsce, a jednocześnie najchętniej wybierany. Założenie konta u niego trwa raptem kilka chwil, a co więcej proponuje nowym graczom bukmacher STS bonus, czyli 100 PLN bez ryzyka.

STS bonus powitalny na start z kodem BETONLINE
STS bonus powitalny na start z kodem BETONLINE

Dodatkowo w STS, mamy specjalne premier, jeżeli wpiszemy kod promocyjny STS, który na ten rok brzmi BETONLINE. Dzięki niemu mamy 100 PLN bez ryzyka.

W ofercie marki STS znajdziemy ogromny wybór zakładów zarówno na bardzo popularne dyscypliny, jak i też sporty o nieco mniejszym zainteresowaniu w naszym kraju. Wyróżnia jednak ten portal na tle konkurencji to, że jako pierwszy wprowadził legalne gry karciane, a polski stół pokerowy to jedno z nielicznych miejsc w naszym kraju, gdzie zagrać możemy w Texas Holdem wraz z krupierkami mówiącymi w naszym języku. Oprócz tego nie mogło jeszcze zabraknąć tu wirtualnych sportów, a wśród nich znajdziemy chociażby komputerową Bundesligę, która oparta jest na archiwalnych transmisjach z ligi niemieckiej. Ciekawym rozwiązaniem dla niektórych w przypadku tej marki mogą być także zakłady na realne wyścigi konne.

Pełna oferta i darmowe bonusy z kodem BETONLINE dostępne na stronie www.STS.pl.

Legalny bukmacher Fortuna

Konto założymy tutaj w ekspresowym czasie i równie szybko możemy je zweryfikować. W ramach promocji na start u tego bukmachera do zdobycia są aż trzy premie o łącznej wartości ponad 2700 PLN. Co więcej, na stronie internetowej www.eFortuna.pl w określonym czasie grać można bez podatku, co pozwala nam na zdobywanie wygranych większych o 14% w porównaniu z konkurencyjnymi ofertami.

W Fortunie zagramy w karty, sporty wirtualne, a nawet postawimy niższe ligi. Bukmacher podczas obstawiania na żywo pozwala graczom na oglądanie transmisji z meczów w ramach Fortuna TV. Oferty tej marki oraz wspomnianego chwilę wcześniej STS są bardzo do siebie zbliżone, dlatego też bardzo często pada w sieci pytanie STS czy Fortuna co lepsze. Chodzą słuchy, że istnieje w Polsce taka osoba, która jest przekonana, że zna odpowiedź na to pytanie i jest pewna, iż zgodzi się z nią pozostała część typerów.

Przy rejestracji w Fortunie można wykorzystać specjalny Fortuna kod promocyjnyBETONLINE„. Na dobry początek bukmacher proponuje nowym klientom 20 PLN bez wpłaty, o których już pisaliśmy, a do tego jeszcze 600 PLN jako zakład bez ryzyka i doładowanie drugiego depozytu do kwoty 200 PLN! Pełna oferta zakładów i promocje dostępne na stronie www.eFortuna.pl.

Legalny bukmacher Superbet

Nie tylko marki z bardzo długim stażem na polskim rynku są godne uwagi. Superbet to firma bukmacherska, która niegdyś dobrze kojarzona była jedynie w swojej rodzimej Rumunii. Teraz jednak dobrze radzi sobie również w innych krajach, a Polska jest na to bardzo dobrym dowodem. Tego bukmachera reklamuje chociażby Jerzy Dudek, a ambasadorami są również Sławek Peszko czy Jan Błachowicz.

Superbet bonus powitalny
Superbet bonus powitalny

Szukasz zagranicznej jakości, gdzie zawsze będzie co obstawiać, nie będzie dnia bez promocji, a do tego będzie można uzyskać spore wygrane dzięki atrakcyjnym kursom? Prawdopodobnie to, co jest dostępne na stronie www.Superbet.pl sprawi, iż ten bukmacher stanie się dla ciebie jednym z głównych wyborów.

Co w promocji na start? Superbet oferuje nowym klientom aż tydzień grania bez ryzyka. Podczas tego okresu można typować zakłady i nie martwić się o przegrane, gdyż do otrzymania jest pełny zwrot aż do 1300 PLN. Oprócz tego zdobyć tutaj można jeszcze 100% do 200 PLN przy pierwszym przelewie, a dla podających kod „BETONLINE” oferuje się jeszcze premię w postaci 34 PLN jako freebet.

Legalny bukmacher BetCris

Kolejna w tym zestawieniu zagraniczna marka bukmacherska. Strona internetowa www.BetCris.pl zbiera w sieci coraz lepsze opinie i chociaż niektórzy wątpili w to, iż tak się stanie, wiele wskazuje na to, że wkrótce może to być jedna z najchętniej wybieranych propozycji dla graczy w naszym kraju.

W ofercie marki BetCris znajdziemy bez żadnego problemu zakłady na wydarzenia związane ze sportami amerykańskimi. To w końcu bukmacher zza oceanu, więc takich ofert jest u niego bardzo wiele. Oprócz tego korzystać tu można z mnóstwa promocji, a wśród nich jest zwrot podatku do 100 PLN dziennie!

Co w promocji na start? Dla nowo zarejestrowanych marka BetCris przygotowała bonus powitalny, na który składa się zakład bez ryzyka oraz freebet. Jeden jest na swój sposób powiązany z drugim – na początku do zdobycia jest do 50 PLN, a potem zgarnąć można jeszcze do 200 PLN na typowanie.

Ranking bukmacherów: Betcris i freebety
Betcris i freebety

Legalny bukmacher Ewinner

To już polska firma, jednak można śmiało powiedzieć, że bardzo mocno wkroczyła na nasz rynek. Obecnie nie ma miłośnika typowania, który by nie kojarzył Ewinner, a tyczy się to też pewnie kibiców sportowych, gdyż banery tego bukmachera znajdziemy na wielu obiektach sportowych.

Często znaleźć możemy w Ewinner obstawianie bez podatku. Typowanie jest możliwe w ten sposób na koszykówkę, esport, a w poniedziałki również na wirtualne sporty. U tego bukmachera promocji do wykorzystania jest co nie miara, a już pakiet na start pokazuje, że każdy powinien tutaj coś dla siebie znaleźć.

Zarejestrować konto w Ewinner można na stronie internetowej www.eWinner.pl. W ramach promocji powitalnej zdobywa się tutaj do 110 PLN zwrotu w przypadku przegranej w pierwszym kuponie zagranym po zapisaniu się do gry. Oprócz tego przy drugim depozycie otrzymać można jeszcze doładowanie 50% aż do 500 PLN!

Chcesz wiedzieć, jak wyglądają aktualne bonusy w firmach bukmacherskich z licencją na przyjmowanie zakładów w Polsce?

[wpsm_comparison_table id=”4″ class=””]

Kiedy nowi bukmacherzy w Polsce 2023?

Jak widać, mamy w Polsce wiele firm bukmacherskich, których oferta powinna przekonać nawet największych malkontentów. Gdyby jednak ktoś czekał cały czas na „tego jedynego”, być może dopnie swego właśnie w roku 2023. W naszym portalu pojawiają się na bieżąco informacje o tym, jacy pojawili się nowi bukmacherzy 2023 oraz co trzeba zrobić, by skorzystać z ich usług. Póki co zapraszamy sprawdzić nasz aktualny ranking bukmacherów 2023. Śledźcie nas na bieżąco, by nie przegapić żadnej informacji na ten temat oraz podobne.

Ten materiał jest cały czas odświeżany. To nie kolejne zestawienie, jakich w sieci pełno, gdzie od wielu lat nic się nie zmienia. Nie bazujemy na starych już nieaktualnych informacjach, a cały czas sprawdzamy, co dzieje się w świecie nowych firm bukmacherskich i o wszystkim piszemy naszym Czytelnikom.

Nigdy tak naprawdę nie można być na sto procent pewnym tego, kiedy nowi bukmacherzy w Polsce się pojawią. Każdy rok to nadzieja na to, że na rynku nie będzie brakowało interesujących premier. Czy w 2023 rzeczywiście pod tym względem nie będzie powodów do narzekania? Czas pokaże, chociaż wydaje się, iż już aktualna sytuacja w branży bukmacherskiej nie jest taką, o której można napisać wiele złego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. BetX Polska Legalny bukmacher nr zezwolenia PS4.6835.164.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

5 / 5. Ocen: 49

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button