Typy na KSW 42. Kto faworytem bukmacherów?

Już 3 marca, czyli za dwa tygodnie, gala KSW 42! Impreza odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi, a jej początek zaplanowano na godzinę 20. Polscy bukmacherzy wprowadzili do oferty pierwsze kursy na większość pojedynków. Kto spokojnie już teraz może być nazywany faworytem? 

Typy na KSW 42. Kto faworytem bukmacherów?

Typy na KSW 42

W main evencie KSW 42 Mamed Khalidov zmierzy się z Tomaszem Narkunem. Najniższy kurs na ten faworyta tego pojedynku obecnie oferuje forBET. Za zwycięstwo Czeczena z polskim paszportem najwięcej płaci LvBET, bo 1.60. To o 10 groszy więcej od najgorszej oferty na rynku. Jeżeli planujemy postawić na popularnego „Żyrafę”, zdecydowanie najkorzystniejsze warunki otrzymamy w forBET (2.48) i Totolotku (2.40).

Żadna z firm bukmacherskich nie ma wątpliwości, że w starciu Michała Materli ze Scottem Askhamem, to Polak będzie górą. Niemal w każdym portalu kurs na naszego zawodnika wynosi 1.40, natomiast na Brytyjczyka najwięcej oferuje LvBET (aż 2.85, gdzie u innych jest nawet 2.50!).

Oferta na KSW 42 (LvBET)
Oferta na KSW 42 (LvBET)

Patrząc na kursy, najbardziej wyrównana powinna być walka Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego z Martinem Zawadą. Co prawda, notowania na tego pierwszego zaczynają nieco spadać, ale nadal różnica między stawianiem na „jedynkę” a „dwójkę” jest bardzo niewielka i waha się od 15 do 20 groszy.

Jeżeli zdecydujemy się postawić na dwóch największych faworytów swoich walk na KSW 42, czyli na Mateusza Gamrota oraz Marcina Wójcika, obecnie najlepiej zrobić to w Fortunie. Grając za 100 złotych można tu zyskać nieco ponad 160 złotych. Dla porównania taki sam kupon daje w LvBET „zaledwie” – 143!

Bukmacher Totolotek nie zdecydował się do tej pory na ofertę kursową na walkę Pauliny Raszewskiej z Karoliną Owczarz. Być może zmieni się to w ciągu najbliższych dni. W momencie pisania tego zestawienia najbardziej opłacalne jest stawianie na Paulinę Raszewską w forBET. W jej przeciwniczkę najmniej wierzy natomiast Fortuna, gdzie kurs jest najwyższy w porównaniu z konkurencją.

Polskie firmy bukmacherskie jeszcze nie zdecydowały się na wypuszczenie bardziej szczegółowych zakładów. Tych można spodziewać się dopiero na kilak dni przed samą galą, czyli w okolicach początku marca.

Darmowe bonusy na MMA

Kursy na KSW 42 (Totolotek.pl)
Kursy na KSW 42 (Totolotek.pl)

Obecne oferty specjalne u legalnych bukmacherów są aktualne także w przypadku obstawiania KSW 42. Jeżeli jeszcze nie posiadacie konta umożliwiającego typowanie walk MMA, warto dokonać rejestracji co najmniej na parę dni przed startem gali. Obecnie najkorzystniejsze premie znajdziecie w LvBET oraz Totolotku.

Bonus 20 PLN w Totolotku:
  1. Sprawdź ofertę na stronie www.Totolotek.pl
  2. Zarejestruj się
  3. Odbierz 20 PLN za darmo na KSW
  4. Zgarnij 500 PLN za pierwszy depozyt!
20 PLN bez depozytu w LvBET:
  1. Oferta dostępna na stronie www.LvBET.pl 
  2. Załóż konto i odbierz 20 PLN
  3. Dokonaj wpłaty i otrzymaj nawet 1000 PLN!

Wszystkie bonusy powitalne są zupełnie legalne! Każdy, kto jest obywatelem naszego kraju i ma ukończone 18 lat może skorzystać z nich bez obaw o konsekwencje prawne czy podatkowe!

Gdzie obejrzeć KSW 42?

Gala KSW nie będzie dostępna w telewizjach internetowych oferowanych przez polskich bukmacherów. Fani mieszanych sztuk walki mogą wykupić dostęp do materiałów z walk u swojego operatora telewizji kablowej. Dobrą alternatywą dla tego rozwiązania jest także transmisja online KSW 42. Relację tego typu można oglądać na dowolnym urządzeniu – komputerze, tablecie, a nawet smartfonie.

forbet zakłady na KSW 42
Zakłady na KSW w forBET

Pojedynki w ramach łódzkiego KSW będą pokazywane w jakości HD. Każdy z kibiców otrzyma do dyspozycji komentarz w kilku językach, w tym – oczywiście – polskim. Łącznie na imprezie odbędzie się dziewięć walk – w tym dwie z paniami w rolach głównych.

Transmisja z KSW 42 startuje o godzinie 19. W studiu czekają nas rozmowy z ekspertami, wywiady ze znanymi osobistościami związanymi z MMA i nie tylko. Prowadzącym będzie prawdopodobnie Mateusz Borek.

Konfrontacja Sztuk Walki zapowiada w roku 2018 pięć wydarzeń dla fanów sportów walki. Na razie potwierdzona jest gala KSW 43 we Wrocławiu oraz KSW 44 w Trójmieście. W tym ostatnim obejrzymy długo wyczekiwany przez kibiców pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Karolem Bedorfem. Stawką tej walki będzie najprawdopodobniej pas mistrzowski wagi ciężkiej, który został zwakowany przez Marcina Różalskiego.

Gdzie najlepiej obstawiać KSW 42?

Kursy bukmacherskie na najbliższe walki w KSW cały czas ulegają zmianie. Jak już mieliście okazję się przekonać, każda z firm oferuje nieco inne notowania – w niektórych bardziej opłaca się stawiać na faworytów, a w innych – wręcz przeciwnie. Warto na bieżąco sprawdzać oferty, by w razie wygranej zyskać jak najwięcej środków!

Kupon z faworytami KSW 42
Kupon z faworytami KSW 42 (Ponad 2 tysiące do wygrania)

Rozkład walk nie powinien już ulec zmianie. Zobaczymy więc pojedynki niepokonanych od wielu lat (Mamed Khalidov, na przykład, nie przegrał od 2010 roku!), kilku debiutantów (jak chociażby Paulina Owczarz) oraz znanych, elektryzujących nazwisk jak chociażby Łukasz „Juras” Jurkowski, który będzie w Łodzi chciał zrewanżować się Martinowi Zawadzie za porażkę sprzed kilku lat.

Sprawdź typy na KSW 43!

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button