Fundusz nie chce pozbywać się akcji Bukmachera Fortuna!

Zarządca funduszami inwestycyjnymi Templeton Emerging Markets Group negatywnie odpowiedział na ofertę kupna akcji firmy Fortuna, jaką złożyła grupa Fortbet Holdings Limited. 

Fundusz nie chce pozbywać się akcji Bukmachera Fortuna!

Coraz lepsze notowania bukmacherów

Firmy oferujące zakłady wzajemne znajdują się w coraz lepszej kondycji finansowej. W Polsce przychody największych marek branżowych wzrosły nawet o 95 procent w porównaniu z rokiem przed wejściem w życie ustawy hazardowej. Więcej na ten temat można znaleźć w artykule Doskonałe wyniki branży bukmacherskiej w 2017 roku.

W naszym kraju działa na chwilę obecną dziewięć legalnych bukmacherów. Ostatnio odpowiednie zgody uzyskał TotalBet.

Fortuna warta więcej!

Gigant inwestycyjny Templeton Emerging Markets Group, który posiada w swoim portfelu blisko 11 procent akcji Fortuna Entertainment Group, poinformował, że nie sprzeda swoich udziałów za cenę proponowaną przez Fortbet Holdings Limited. Ta druga spółka oferowała za akcję 182,5 CZK (czyli około 29,98 PLN).

– „Templeton Asset Management Ltd. uważa, że cena za akcję (182,50 CZK) nie odzwierciedla w pełni wartości firmy” – napisał w komunikacie akcjonariusz bukmachera.

Celem Fortbet Holdings Limited jest uzyskanie 100 procent akcji w Fortunie. Obecnie posiada w portfelu dokładnie 80,18 procent wszystkich udziałów. Na razie nie wiadomo, czy oferta kupna zostanie podwyższona po pierwszej odmowie.

Zakłady Bukmacherskie Fortuna są notowane także na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Kupując akcje tej firmy rok temu, do dnia dzisiejszego można było zyskać 94 procent! Na piątkowym zamknięciu (16 lutego 2018) za jedną akcję Fortuny płacono 29,60 PLN.

Darmowy Zakład w Fortuna Online

Oficjalna strona internetowa Fortuna
Oficjalna strona internetowa Fortuna

Rejestrując się na stronie internetowej Fortuny można w chwili obecnej otrzymać dwa bonusy powitalne na start. Pierwszy z nich to 100 PLN w formie Zakładu Bez Ryzyka, natomiast drugi – premia 400 PLN za depozyt na konto bukmacherskie.

Promocja dla nowych klientów Fortuna Zakłady Bukmacherskie:

  1. Sprawdź ofertę na stronie www.eFortuna.pl
  2. Załóż konto i obstaw pierwszy kupon bez ryzyka do 100 PLN
  3. Dokonaj depozytu i zgarnij dodatkowe 400 PLN za darmo!

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button