Środowe hity bez podatku w forBET!

Finał Pucharu Polski, drugi półfinał Ligi Mistrzów i nie tylko. W tę środę, 2 maja, emocji brakować nie będzie, a dodatkowo można wszystko obstawiać legalnie bez podatku w Zakładach Bukmacherskich forBET!

Środowe hity bez podatku w forBET!
Środowe hity bez podatku w forBET!

Bukmacher bez podatku

Osoby zarejestrowane na www.iforBET.pl mogą przez cały dzisiejszy dzień, czyli 2 maja, obstawiać bez podatku przez całą dobę. Oferta obowiązuje na wszystkie kupony, które spełniają odpowiednie warunki. Warto wspomnieć, że gracz może postawić więcej niż tylko jeden kupon, co oznacza, że z promocji da się skorzystać nie tylko jednorazowo.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Czy nowo zarejestrowani gracze także mają prawo do skorzystania z tej promocji? Regulamin oferty absolutnie tego nie wyklucza. Przed założeniem konta warto poczytać, czym jest forBET kod promocyjny 2018 i jak z niego skorzystać, by zgarnąć dodatkowe bonusy.

Jak obstawiać legalnie bez podatku?

Oferta nie ogranicza się tylko do piłki nożnej. Organizator promocji przygotował jednak pewne warunki, które musi spełniać kupon, by nie naliczany był w nim podatek w wysokości 12 procent!

  • Kupon przedmeczowy
  • Co najmniej 3 zdarzenia o kursie nie niższym niż 1,30
  • Kupon zagrany w środę, 2 maja
  • Nie można obstawiać za środki bonusowe
Kursy na finał PP
Kursy na finał PP

Jeżeli interesuje cię typowanie dzisiejszego finału Pucharu Polski, sprawdź zwrot 50 PLN w LV BET oraz Bonus AKO przygotowany przez markę Totolotek. Nie zapominaj także, że już dzisiaj rewanż pomiędzy AS Romą a Liverpoolem, w którym poznamy drugiego finalistę tegorocznej edycji Ligi Mistrzów!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image