Jak często grać w zakładach bukmacherskich?

To bardzo często pojawiające się pytanie. Szczególnie biorąc pod uwagę osoby początkujące. Tacy hazardziści do końca nie wiedzą, jak często należy grać w zakładach bukmacherskich, aby liczyć na odpowiednie wygrane. A może nie liczy się ilość, a jakość?

Jak często grać w zakładach bukmacherskich?
Jak często grać w zakładach bukmacherskich?

Czy z bukmacherki można żyć?

Dobrze jest odpowiedzieć sobie w pierwszej kolejności na to pytanie. Czy z zakładów bukmacherskich można zatem żyć? Nie brakuje osób, które czerpią – właśnie z tego konkretnego tematu – główne dochody. Oczywiście, takich zawodowców, którzy poświęcają się tylko temu jest stosunkowo niewiele. To tak naprawdę tylko kilka % z wszystkich grających. Nie da się ukryć, że bycie zawodowcem nie jest bowiem usłane różami, chociaż może to tak wyglądać z boku. Oczywiście, są osoby, które dzięki temu zarabiają bardzo duże pieniądze. Jeśli odpowiednio je inwestują, to nie muszą martwić się o to, co będzie za kilka lub kilkanaście lat.

Z drugiej strony bycie zawodowcem to naprawdę spory stres. Tak naprawdę te osoby do końca nie wiedzą, jak będzie wyglądał stan ich konta na koniec konkretnego miesiąca. Warto dodać, że są także typerzy, którzy w naprawdę fajny, interesujący sposób dorabiają sobie do pensji podstawowej. Należy podkreślić, że możesz dołączyć do tego konkretnego grona. Zwłaszcza, że są na naszym rynku naprawdę całkowicie legalne firmy hazardowe. Co to oznacza? Taki bukmacher internetowy oferuje usługi zgodne z prawem, można tam nie tylko inwestować, ale także – kolokwialnie pisząc – wyciągać z tego interesujące zyski. To już natomiast zależy od Twojej wiedzy, dyscypliny w aspekcie typowania, odpowiedniego sposobu gry oraz szczęścia.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Ile czasu poświęcać na grę?

Na to pytanie tak naprawdę nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od konkretnej osoby. Są ludzie, którzy mogą sobie pozwolić nawet na to, aby codziennie poświęcić kilka godzin na zakłady bukmacherskie. Inni natomiast mają na swojej głowie zbyt wiele obowiązków – nie tylko zawodowych, ale może nawet przede wszystkim rodzinnych. Bardzo ważne jest to, aby ustalić sobie priorytety. Co jest dla Ciebie zatem w tym momencie najważniejsze?

Nie możesz zaniedbywać tak naprawdę najbardziej istotnych kwestii. Pracujesz np. w zakładzie produkcyjnym? Pamiętaj o tym, że to Twoje podstawowe źródło dochodu. W związku z tym przede wszystkim musisz się skupić na tej konkretnej kwestii. Jeśli będziesz miał odpowiednio dużo czasu oraz energii, to w drugiej kolejności ewentualnie możesz zdecydować się także na zakłady bukmacherskie. Nie zaniedbuj także obowiązków rodzinnych. Są osoby, które w zbyt dużym stopniu poświęcają się bukmacherce. Cierpi na tym natomiast ich sytuacja rodzinna. Chodzi o kontakty z drugą połówką, dziećmi itp.

Ile powinno się grać u bukmachera?
Ile powinno się grać u bukmachera?

W jakie dni tygodnia warto grać?

Dużo tutaj zależy od Ciebie. W ciągu tygodnia nie masz na to zbyt wiele czasu? Wszystko jest związane z tym, że pracujesz po prostu stosunkowo dużo – od poniedziałku do piątku, a może nawet w soboty włącznie? Pamiętaj, aby nic nie robić na siłę. Skuteczna gra w zakładach bukmacherskich wymaga spełnienia kilku aspektów (pamiętajcie, by sprawdzać w sieci typy dnia!). Oczywiście, w pierwszej kolejności liczy się wiedza na temat konkretnej dyscypliny. Najlepiej decydować się natomiast wyłącznie na taki sport, który jest najbliżej Twojego serca. Jeśli od zawsze interesujesz się piłką nożną, to nie graj na siłę tenisa ziemnego itd.

Jak założyć konto z bonusem na www.eFortuna.pl? ZOBACZ VIDEO:

Nawet pomimo tego, że aktualnie rozgrywany jest jakiś prestiżowy turniej. Jeśli nie znasz się zbyt dobrze na tej dyscyplinie, to nie ma to żadnego sensu. Poza tym bardzo ważne jest to, aby mieć odpowiednio dużo czasu na analizowanie konkretnych meczów albo pojedynków. Musisz być, w czasie wykonywania tych zadań, maksymalnie skoncentrowany. Jeśli masz zatem w ciągu standardowego tygodnia zbyt wiele obowiązków, to poczekaj z grą – za prawdziwe pieniądze – do weekendu. Generalnie zaś w ciągu sobót oraz niedziel firmy hazardowe mają największe obroty. Wtedy jest bowiem rozgrywanych najwięcej spotkań oraz pojedynków. I to biorąc pod uwagę rozmaite dyscypliny.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited (Betclic) zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

2 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image