Jak klienci Fortuny typują mecz Polski z Senegalem?

Polska – Senegal to bez wątpienia najpopularniejszy mecz w zakładach bukmacherskich nie tylko we wtorek, ale także kilka dni wstecz. Czy klienci Fortuny wierzą w sukces Biało-Czerwonych, a może przeczuwają porażkę graczy Adama Nawałki?

Jak klienci Fortuny typują mecz Polski z Senegalem?
Jak klienci Fortuny typują mecz Polski z Senegalem?

Jak postawić na Polska – Senegal?

Podczas rozgrywania meczów Polski na www.eFortuna.pl dostępny jest tak zwany Spoko Typ, czyli zakład, którego nie da się przegrać. Dzisiaj jest pierwsza okazja, by wypróbować tę promocyjną opcję!

Eksperci firmy Fortuna za najbardziej prawdopodobny uważają scenariusz, w którym Polacy zainkasują trzy punkty w pierwszym pojedynku na MŚ 2018. Prawdopodobieństwo wygranej Senegalu oraz remis ustala się mniej więcej na jednakowym poziomie.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Klienci są znacznie bardziej optymistycznie nastawieni. Wierzą w Biało-Czerwonych tak, jak prawie nigdy. Blisko 89 procent wszystkich zakładów na Polska – Senegal zagranych na stronie Fortuny to typy na zwycięstwo naszej drużyny narodowej. Resztę – i to dokładnie w takich samych proporcjach – zajmują zakłady na podział punktów i porażkę Orłów Nawałki.

Co ciekawe, mimo że gracze stoją murem za Polakami, prawie nikt z nich nie bierze pod uwagę scenariusza, iż Senegalowi nie uda się we wtorek zdobyć gola. Jeżeli wierzyć przeczuciom i umiejętnościom klientów Fortuny, mniej niż dwie bramki są niemal tak samo prawdopodobne, jak to, że na mundialu w Rosji puchar świata zdobędą piłkarze Panamy.

Gdzie obstawiać Polskę na MŚ 2018?

Jeżeli chcecie sprawdzić, jak obecnie wyglądają kursy na wtorkowy mecz naszych rodaków, już teraz zajrzyjcie do wpisu Polska – Senegal Typy Bukmacherskie. Przedstawiamy w nim tabelę porównującą kursy na wszystkich legalnych stronach internetowych dostępnych dla miłośników bukmacherki w naszym kraju!

Typy na Polska Senegal w Fortunie
Typy na Polska Senegal w Fortunie

Promocje na Mundial

Biorąc pod uwagę jak ogromnym zainteresowaniem cieszy się pierwszy mecz Polski na mundialu, nic dziwnego, że bukmacherzy przygotowali ciekawe promocje bukmacherskie. Bonusy na MŚ 2018 pojawiają się w każdym znanym serwisie internetowym, w którym można obstawiać wydarzenia sportowe. Warto przejrzeć aktualną ofertę już teraz!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image