Kalendarz adwentowy Forbet 2018

1 grudnia gracze będą mogli skorzystać ze specjalnych promocji świątecznych przygotowanych przez kolejnego legalnego bukmachera. Sprawdźcie, co będzie oferował kalendarz adwentowy Forbet 2018!

Kalendarz adwentowy Forbet 2018
Kalendarz adwentowy Forbet 2018

To już druga oferta na święta ogłoszona w dniu dzisiejszym. Akcję promocją w postaci codziennych bonusów w grudniu przygotował poza Forbet także inny legalny bukmacher. Już teraz możecie sprawdzić szczegóły na stronie Kalendarz adwentowy LvBET 2018!

Co oczywiste, organizatorzy promocyjnego odliczania do świąt nie zaprezentowali jeszcze żadnej z niespodzianek przygotowanych dla graczy. Pierwsza z nich zostanie udostępniona w najbliższą sobotę, czyli 1 grudnia.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

https://blogbukmacherski.pl/ilotto-czyli-legalne-lotto-online/

Ale to jeszcze nie wszystko, bo legalny bukmacher Forbet z okazji okresu przedświątecznego przygotował dwie oferty specjalne ekstra!

  • Maraton na Zakłady bukmacherskie – bonus 700 PLN dla osób, które zagrają w promocjach z kalendarza za co najmniej 150 PLN (każdego dnia)
  • Maraton Wirtualne Sporty – premia 500 PLN dla osób, które codziennie w ramach kalendarza adwentowego postawią w Virtual Sports minimum 100 PLN.

Oczywiście, będziemy was informować o najlepszych promocjach, jakie Forbet będzie udostępniał swoim klientom. Jeżeli jeszcze nie macie konta u tego bukmachera, możecie założyć je w każdej chwili. Do końca listopada można jeszcze odebrać Forbet bonus bez depozytu!

Chcesz zarejestrować się w Forbet? Wystarczy wypełnić formularz na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button