U bukmachera eToto po raz kolejny pojawiła się popularna oferta powitalna Kasozwrot. Dowiedzcie się, w jaki sposób można odebrać do 50 PLN zwrotu za pierwszy przegrany kupon!

Kasozwrot w eToto. 50 PLN dla nowych graczy!
Kasozwrot w eToto. 50 PLN dla nowych graczy!

Promocja powitalna Kasozwrot obowiązuje na oficjalnej stronie eToto i jest dostępna dla tych, którzy dokonali rejestracji w dniu 4 sierpnia bądź później. Wyjątek stanowią osoby mające już konto, ale niedokonujące do tej pory żadnych depozytów oraz niebiorące udziału w żadnej akcji specjalnej.

Nowi gracze mają w eToto do wyboru jeden z dwóch bonusów powitalnych:

  • Kasozwrot 50 PLN, czyli cashback za pierwszy przegrany kupon!
  • Bonus powitalny 500 PLN – premia za dokonanie debiutanckiego depozytu na profil gracza eToto!

Zwrot dla nowych klientów obowiązuje do odwołania. Maksymalnie może wynieść 50 PLN i dotyczy tylko i wyłącznie typów z co najmniej trzyma możliwymi wynikami.

Zakłady systemowe nie biorą udziału w tej akcji, natomiast liczą się w niej wszystkie kupony pojedyncze oraz wielokrotne – zarówno te postawione jeszcze przedmeczowo, jak i w dziale z Zakładami Na Żywo!

bonus powitalny u bukmachera etoto

Czy do skorzystania z Kasozwrotu potrzebuję kodu bonusowego? Absolutnie nie! Wystarczy spełnić warunki podane powyżej i czekać na ewentualny cashback. Przypominamy, że liczą się tylko przegrane w pierwszym kuponie zagranym u legalnego bukmachera eToto!

W razie jakichkolwiek wątpliwości, możecie przeczytać szczegółowy regulamin tej oferty.


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu