Kasozwrot w eToto. 50 PLN dla nowych graczy!

U bukmachera eToto po raz kolejny pojawiła się popularna oferta powitalna Kasozwrot. Dowiedzcie się, w jaki sposób można odebrać do 50 PLN zwrotu za pierwszy przegrany kupon!

Kasozwrot w eToto. 50 PLN dla nowych graczy!
Kasozwrot w eToto. 50 PLN dla nowych graczy!

Promocja powitalna Kasozwrot obowiązuje na oficjalnej stronie eToto i jest dostępna dla tych, którzy dokonali rejestracji w dniu 4 sierpnia bądź później. Wyjątek stanowią osoby mające już konto, ale niedokonujące do tej pory żadnych depozytów oraz niebiorące udziału w żadnej akcji specjalnej.

Nowi gracze mają w eToto do wyboru jeden z dwóch bonusów powitalnych:

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

  • Kasozwrot 50 PLN, czyli cashback za pierwszy przegrany kupon!
  • Bonus powitalny 500 PLN – premia za dokonanie debiutanckiego depozytu na profil gracza eToto!

Zwrot dla nowych klientów obowiązuje do odwołania. Maksymalnie może wynieść 50 PLN i dotyczy tylko i wyłącznie typów z co najmniej trzyma możliwymi wynikami.

Zakłady systemowe nie biorą udziału w tej akcji, natomiast liczą się w niej wszystkie kupony pojedyncze oraz wielokrotne – zarówno te postawione jeszcze przedmeczowo, jak i w dziale z Zakładami Na Żywo!

bonus powitalny u bukmachera etoto

Czy do skorzystania z Kasozwrotu potrzebuję kodu bonusowego? Absolutnie nie! Wystarczy spełnić warunki podane powyżej i czekać na ewentualny cashback. Przypominamy, że liczą się tylko przegrane w pierwszym kuponie zagranym u legalnego bukmachera eToto!

W razie jakichkolwiek wątpliwości, możecie przeczytać szczegółowy regulamin tej oferty.


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close