Kod na 200 PLN w eToto. Do odebrania w niedzielę!

O godzinie 17.00 w Moskwie rozpocznie się mecz finałowy MŚ 2018. W eToto z okazji tego spotkania macie możliwość odebrania bonusu od wpłaty do 200 PLN. Wystarczy wpisać odpowiedni kod bonusowy!

Kod na 200 PLN w eToto. Do odebrania w niedzielę!

Oferta posiada bardzo proste i przejrzyste zasady. Dostępna jest dla każdego, kto posiada konto na www.eToto.pl i w swojej historii dokonał już przynajmniej jednej wpłaty.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Tylko i wyłącznie depozyty z kodem EtotoDB200T są brane pod uwagę przy przyznawaniu bonusów. Każdy z graczy ma prawo do otrzymania tylko jednej premii w okresie trwania promocji.

Kod bonusowy jest ważny od 15 lipca od godziny 10.00. Odebrane dzięki niemu środki mogą być wykorzystane nie tylko na obstawianie spotkania finałowego pomiędzy Francją a Chorwacją.

Aby uwolnić środki promocyjne, trzeba obrócić czterokrotne sumą wpłaty oraz premii, po min. kursie 2,00 (min. kurs na zdarzeniu w zakładzie wielokrotnym wynosi 1,20).

Nie masz jeszcze konta w eToto? Pamiętaj, że jest to legalny bukmacher, w którym możesz założyć konto bukmacherskie w każdej wolnej chwili i to przez internet! Profil gracza jest darmowy i zgodny z polskim prawem!

Macie jakieś pytania czy wątpliwości. Biuro Obsługi Klienta eToto pozostaje do waszej dyspozycji!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image