Koniec Milenium? Bukmacher nie przyjmuje zakładów. W punktach i na stronie internetowej

To może być pierwsza ofiara kryzysu na rynku bukmacherskim. Marka Milenium ogłosiła zawieszenie przyjmowania zakładów online. Nie tak dawno zamknęła do odwołania wszystkie punkty stacjonarne.

Koniec Milenium? Bukmacher nie przyjmuje zakładów. W punktach i na stronie internetowej
Koniec Milenium? Bukmacher nie przyjmuje zakładów. W punktach i na stronie internetowej

Milenium to jeden z pierwszych legalnych bukmacherów w kraju

Marka Milenium powinna być dobrze znana każdemu, kto interesuje się obstawianiem. Była to jedna z pierwszych firm bukmacherskich w Polsce. Najpierw, co zrozumiałe, oferowała swoje usługi tylko w punktach naziemnych, natomiast w roku 2013 przeniosła się do internetu, który obecnie w typowaniu odgrywa bardzo istotną rolę.

Mimo że Milenium nie wydawał się być najpopularniejszym bukmacherem w kraju, trudno było przypuszczać, że po tylu latach zdecyduje się na zawieszenie działalności. Być może aktualnie trwający kryzys jest tylko pretekstem, a być może to właśnie on był gwoździem do trumny tej firmy. Tego nie wiemy i prawdopodobnie odpowiedzi nie poznamy.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Najpierw zamknięto punkty, teraz pora na zakłady online!

Legalny bukmacher Milenium był ostatnim, który zdecydował się na zamknięcie punktów naziemnych w czasie pandemii koronawirusa. Kiedy już jednak ogłosił swoją decyzję, niektórzy zapowiadali koniec marki. I chociaż władze firmy oficjalne temu zaprzeczały, prawdopodobnie w ogóle nie zobaczymy już otwartych oddziałów Milenium – chyba że pod wodzą nowego właściciela.

W niedzielę, to jest 12 kwietnia, zamknięcie oferty dopadło także internet. Na stronie www.Milenium.pl znajdziemy informację o zawieszeniu „do odwołania” przyjmowania zakładów w sieci. Komunikat jest krótki i nie podaje nam zbyt wielu szczegółów związanych z taką, a nie inną decyzją. Można spodziewać się, iż w najbliższym czasie zarząd Milenium wyda bogatsze w treść oświadczenie.

Kiedy wchodzimy na stronę internetową www.Milenium.pl. wita nas następująca wiadomość:

Szanowni Gracze!

Informujemy, że na obecną chwilę wstrzymujemy przyjmowanie zakładów wzajemnych w internecie do odwołania.

Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

Rzeczywiście, z oferty na stronie zniknęły wszystkie kursy. Nie mamy także możliwości uruchomienia Wirtualnych Sportów. Ciągle jest jednak dział z bonusami, a w AppStore znajdziemy oficjalną aplikację bukmachera Milenium. Oczywiście, to jeszcze o niczym nie świadczy, ale póki co wydaje się niemal pewne, że trzeba zakładać najgorszy scenariusz z możliwych.

Milenium nie działa. Co robić?

Jeżeli mamy konto u bukmachera Milenium, prawdopodobnie otrzymamy wkrótce wyjaśniające informacje o całym zamieszaniu. Firma uruchomić też powinna opcję szybkiej wypłaty środków z kont, ale o konkretach mówić za wcześnie.

Zakłady bukmacherskie Milenium
Zakłady bukmacherskie Milenium

Mimo że w obecnej sytuacji trudno w ofercie bukmacherskiej znaleźć wiele rozgrywek do obstawiania, nadal wiele stron radzi sobie całkiem nieźle w dobie trwającego kryzysu. Ogromnych powodów do zmartwień nie mają przede wszystkim ci, którzy w swojej działalności skupili się nie tylko na ofercie na sport.

Cały czas najpopularniejszym bukmacherem w kraju pozostaje portal www.STS.pl, gdzie wszyscy zarejestrowani poza obstawianiem meczów mają do dyspozycji także STS Wirtualne Sporty czy Betgames – legalnego pokera, wojnę i bakarta. Od pewnego czasu znajdziemy tutaj również zakłady na prawdziwe wyścigi koni oraz psów.

Przypominamy, że cały czas www.STS.pl można wykorzystać przygotowany przez markę STS kod promocyjny. Brzmi on „BETONLINE”, a nowi gracze otrzymują dzięki niemu 29 PLN bez depozytu oraz dwa bonusy ekstra:

  • do 1200 PLN przy wpłacie numer jeden
  • 20 PLN jako ubezpieczony zakład na dowolną grę z Betgames

Tak zakłada się konto z bonusem w STS. ZOBACZ VIDEO:

Zakłady specjalne w Betfan – sposób na bukmacherską nudę!

Co z graczami, którym nie widzi się obstawianie ligi w Nikaragui czy Białorusi? Na stronie www.Betfan.pl nadal jest na co grać i nie mowa tutaj o wirtualnych grach. To obecnie witryna z największą liczbą zakładów specjalnych, których na próżno szukać u konkurencji.

Co zawierają Betfan Zakłady Specjalne? Wszyscy zarejestrowani mogą obstawiać – między innymi – liczbę wyświetleń konkretnych filmów na YouTube, posty Roberta Lewandowskiego na Instagramie, a oprócz tego znajduje się tutaj wiele zakładów na prognozę pogody czy ekonomię.

Nie zapominajmy również o tym, że na stronie www.Betfan.pl przez cały rok dostępne jest obstawianie bez podatku. Jakby tego było mało, firma w akcji Radar 365 ma przygotowane bonusy na wszystkie dni w roku!

Jeżeli chcemy obstawiać mecze na www.Betfan.pl, konto możemy założyć w kilka chwil. Kod promocyjny to „BETONLINE„, a dzięki niemu do zdobycia mamy 100 PLN jako zakład bez ryzyka + podstawowe nawet 3000 PLN na obstawianie!

Betfan zakłady na politykę 
Betfan zakłady na politykę 

Bukmacherzy a koronawirus

Nie wiadomo, kiedy koronawirus odejdzie w zapomnienie, ale to prawdopodobnie prędko nie nastąpi. Fakty są jednak takie, że w tym roku nie odbędą się planowane mistrzostwa Europy w piłce nożnej czy igrzyska olimpijskie w Tokio.

Zawieszonych jest bardzo wiele rozgrywek piłkarskich. W niektórych krajach kluby zaczynają pomału wracać do normalności, między innymi, w Niemczech. Mówi się, że to właśnie Bundesliga wystartuje jako pierwsza, a ma to nastąpić w połowie maja. Również w Polsce Zbigniew Boniek, prezes PZPN, zapowiada gotowość do prowadzenia rozmów na ten temat. Wszyscy zdają sobie sprawę, że obecna sytuacja uderza też w kluby – te najbogatsze mogą co najwyżej mieć gorszy okres, ale te z „dołka” mogą obecnej sytuacji nie przetrwać, jeśli rozgrywki nie zostaną w miarę szybko wznowione.

Jeżeli chodzi o branżę bukmacherską, tutaj – tak jak pisaliśmy – najlepiej powinny poradzić sobie firmy ze zróżnicowaną ofertą. Na szczęście, cały czas dostępne są zakłady na e-sport i jest ich coraz więcej. Organizatorzy turniejów w CS:GO oraz League of Legends odnotowali znaczny przyrost zainteresowania ich imprezami, a to dla branży powód do swego rodzaju entuzjazmu.

Przypominamy, że obecnie nie działają punkty stacjonarne wszystkich firm bukmacherskich w kraju. Jeżeli chcemy obstawiać, możemy to zrobić tylko i wyłącznie przez internet. Na szczęście, teraz zarejestrowanie konta nie jest żadnym problemem, gdyż można załatwić to nawet bez weryfikacji danych.


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button