KSW 55 pewniaki bukmacherskie. Co obstawić?

Jakie na KSW 55 pewniaki bukmacherskie postawić? Zobacz analizy zbliżających się pojedynków – Askham vs Khalidov, Janikowski vs Gustafsson czy Materla vs Ilić! Mamy też gotowe taśmy dla typerskich leniuchów!

KSW 55 pewniaki bukmacherskie. Co obstawić?
KSW 55 pewniaki bukmacherskie. Co obstawić?

Typy bukmacherskie KSW 55. Kto może namieszać w kuponach, a kto wygra bez problemu?

Gracze mają już w głowach pewniaki na KSW 55, ale prawdopodobnie jeszcze nie wszyscy z nich zdążyli zagrać kupony na sobotnią galę. Przygotowaliśmy analizy kilku pojedynków oraz propozycje typów, które mogą spodobać się zarówno tym, którzy lubią grać zachowawczo, jak i miłośnikom nieco ostrzejszego podejścia do tematu.

Pamiętajmy, że analiza bukmacherska to podstawa do odniesienia sukcesu, co nie oznacza, iż jest ona gwarancją trafiania typu. Nie wszystko w sporcie zawsze da się przewidzieć i trzeba mieć to na uwadze w każdych okolicznościach.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

KSW 55 największe pewniaki – na kogo zagrać?

Przyglądając się ofercie zakładów na KSW 55, nie sposób nie dostrzec faworytów, na których kursy nie robią specjalnie dużego wrażenia. Czy rzeczywiście każdy taki pewny typ to niemalże stuprocentowa szansa na zwycięstwo? Absolutnie nie i w przypadku KSW 55 też mamy kilka takich wyjątków!

Michał Materla (28-7, 9 KO, 13 SUB) vs Aleksandar Ilić (12-3, 8 Ko, 2 SUB)

W tym pojedynku polski zawodnik jest zdecydowanym faworytem i co do tego nikt nie powinien mieć najmniejszych wątpliwości. Jeżeli Materii nie przytrafi się jakaś kontuzja, Ilić nie powinien w sobotę wyjść z oktagonu jako zwycięzca. Po stronie Materli jest doświadczenie, siła i przede wszystkim technika. Fighter z Bałkanów nie radzi sobie w parterze i jesteśmy przekonani, że Michał Materla będzie chciał to jak najszybciej wykorzystać.

Damian Stasiak (11-7, 1 KO, 8 SUB) vs Patryk Surdyn (5-0, 1 KO, 2 SUB)

Rekordy obu zawodników mogą co niektórych zmylić, bo wydaje się, że Patryk Surdyn to murowany kandydat do sobotniego zwycięstwa. Owszem, młody zawodnik ma za sobą pięć pojedynków bez przegranych, ale jego dotychczasowi rywale nie byli tak mocni, jak doświadczony Damian Stasiak. Za typem na „1” przemawia również fakt, że Surdyn jest debiutantem w KSW, co dla każdego zawodnika jest dość stresującym wydarzeniem. Rzadko kiedy pierwsze występy idą zgodnie z planem i tutaj może być podobnie.

KSW 55 konkurs EKSPERT+
KSW 55 konkurs EKSPERT+

Przemysław Mysiala (23-10, 10 KO, 12 SUB) vs Stipe Bekavac (19-10, 13 KO, 4 SUB)

Jeżeli szukacie czegoś do dołożenia do weekendowego kuponu, typowym pewniakiem jest postawienie na „1” w starciu Mysiala – Bekavac. Popularny „Misiek” to twardy zawodnik, który niczego się nie boi, a w pojedynku z Chorwatem od samego początku powinien ruszyć do ataku. To starcie prawdopodobnie zakończy się bardzo szybko – jeżeli nie chcecie grać na Mysialę, możecie spróbować postawić na liczbę rund.

Obstawianie KSW 55 i pułapki, na które trzeba bardzo uważać!

Oczywiście, że typy na KSW 55 to nie tylko same pewniaki, ale też i takie zakłady, na które trzeba mocno uważać, by się nie sparzyć. Oto dwa takie pojedynki:

Damian Janikowski (4-3, 3 KO, 1 SUB) vs Andreas Gustafsson (6-0, 3 KO, 2 SUB)

Bukmacherzy twierdzą, że Polak powinien poradzić sobie z Gustafssonem i to dość gładko. Czy aby na pewno? Mistrz olimpijski ma za sobą różne występy i już nieraz pokazywał niepotrzebną brawurę, która kończyła się dla niego bardzo boleśnie. Raczej na nikogo nie robi wrażenia to, że Janikowski w siedmiu pojedynkach tylko cztery kończył zwycięstwem, co w porównaniu z rekordem 6-0 Gustafssona jest niewielkim osiągnięciem. Na tę walkę radzimy uważać – niekoniecznie widzimy tutaj jakiegoś pewniaka!

KSW 55 Fortuna bonus
KSW 55 Fortuna bonus

Scott Askham (19-4, 12 KO, 2 SUB) vs Mamed Khalidov (34-7-2, 14 KO, 16 SUB)

W walce wieczoru Scott Askham będzie chciał pokazać, że jego poprzednie zwycięstwo z Khalidovem nie było dziełem przypadku. Mamed z kolei zapowiada, iż da z siebie wszystko i spróbuje sięgnąć po pas mistrzowski.

Doświadczenie jest po stronie Khalidova, ale to nie jest już najmłodszy zawodnik. Na pewno jego najlepsze czasy są już za nim i on sam zdaje sobie z tego sprawę. Mimo wszystko, nie grajmy tutaj na to, że walka skończy się przed czasem, bo możemy być świadkami „szachów”, które potrafią 5 rund i nieźle nas wynudzą. Anglik jest faworytem, chociaż nigdy nie wiadomo, czy Mamed nie odpali jakichś fajerwerków i nie uda mu się przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.

Gotowe kupony bukmacherskie na KSW 55

Jeżeli ktoś poszukuje gotowych kuponów bukmacherskich na KSW 55, poniżej znajdzie kilka propozycji. Mamy coś dla fanów pewniaków oraz tych, którzy na podstawie naszych analiz chcieliby spróbować czegoś odważniejszego.

Wszystkie zakłady można zagrać na stronie internetowej www.eFortuna.pl.

Gotowy kupon KSW 55
Gotowy kupon KSW 55
KSW 55 kupon bukmacherski
KSW 55 kupon bukmacherski

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button