Obstawianie KSW 55. Typy bukmacherskie (pewniaki) + gotowe kupony!

Już 10 października (sobota) KSW 55. Obstawiający sprawdzają typy bukmacherskie na to wydarzenie. Czy w ofercie na galę można znaleźć jakieś pewniaki? Oto gotowe kupony i nie tylko!

Obstawianie KSW 55. Typy bukmacherskie (pewniaki) + gotowe kupony!
Obstawianie KSW 55. Typy bukmacherskie (pewniaki) + gotowe kupony!

Gala KSW 55 – trzeci event w ciągu czterech miesięcy!

Koronawirus mocno pokrzyżował plany wielu organizatorom imprez sportowych. Kłopotów nie uniknęli też włodarze KSW, którzy zmuszeni byli zmienić kalendarz na rok 2020 i mocno go zmodyfikować. Efekt jest taki, że w wakacje, bardzo wyjątkowo, odbyły się aż dwie Konfrontacje Sztuk Walki, natomiast na październik zaplanowano trzecią. Ciekawostką jest fakt, że jeszcze w tym samym miesiącu odbędzie się wydarzenie o nazwie Genesis, w którym zawodnicy będą walczyć na gołe pięści, a gwiazdą wieczoru będzie Marcin „Różal” Różalski.

Gala KSW 55 odbędzie się 10 października 2020 roku. Start zaplanowano na godzinę 19, natomiast pierwsze pojedynki rozpoczną się nieco po 20. Wśród walczących zobaczymy dwie panie i to właśnie one otworzą opisywane wydarzenie.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Podczas KSW 55 zobaczymy wielu znanych zawodników, a także przygotowano jeden pojedynek o tytuł mistrzowski. To normalne, że przed imprezą takiej rangi ogromnym zainteresowaniem cieszą się typy bukmacherskie, a wiele osób szuka nie tylko pewniaków, ale także gotowych kuponów z zakładami na najbliższą Konfrontację.

Niestety, znów nie będzie można obejrzeć KSW 55 za darmo. Transmisja będzie dostępna w systemie PPV – dostęp do gali to koszt 40 zł.

Obstawianie KSW 55. Gdzie postawić typy?

Zakłady bukmacherskie na KSW 55 znaleźć można było w niektórych portalach już od pewnego czasu. Im jednak bliżej gali, tym więcej zakładów, a serwisy typerskie oferują swoim użytkownikom nie tylko 1X2, ale także zakłady rozszerzone – w której rundzie zakończy się pojedynek, w jaki sposób zawodnik X wygra, ile rund się rozpocznie i tak dalej, i tak dalej.

Jeżeli interesuje nas obstawianie KSW 55, musimy zdać sobie sprawę z tego, że w Polsce można grać tylko na stronach z licencją Ministerstwa Finansów. Nie można grać na stronach, dla których nie zostały wydane odpowiednie zgody. I chociaż nadal takie serwisy kuszą polskich graczy, korzystaniem z ich usług zainteresowanych jest coraz mniej osób.

Kursy bukmacherskie KSW 55 możemy znaleźć u każdego dobrego buka w naszym kraju. Tylko od nas zależy, gdzie będziemy chcieli postawić na swoich faworytów. Jeżeli mamy już upatrzone pewniaki KSW 55, powinniśmy sprawdzić, gdzie znajdziemy na nie najwyższe kursy, a więc na jakiej stronie do wygrać będzie można najpokaźniejszą sumę.

Kursy bukmacherskie KSW 55
Kursy bukmacherskie KSW 55

Mimo że granie u legalnych bukmacherów wiąże się często z opłacaniem podatku, nie jest tak w każdym przypadku. Doskonałym przykładem są tutaj serwisy www.Betfan.pl, a także www.eFortuna.pl. Ten drugi jest oficjalnym sponsorem KSW, w tym również gali o numerze 55.

Kto walczy na KSW 55 + kursy na faworytów

Na szczęście, kibice już wiedzą, kto walczy na KSW 55. Nie dojdzie po raz kolejny do długo planowanego starcia Jurkowski vs Kołecki, ale za to w klatce zobaczymy, między innymi, Damiana Janikowskiego, Michała Materlę oraz Mameda Khalidova. Ten ostatni w walce wieczoru zmierzy się ze Scottem Askhamem.

KSW 55 KARTA WALK. KTO WALCZY 10.10.2020?
⬇️ ⬇️ ⬇️

 • 185 lb: Scott Askham (19-4, 12 KO, 2 SUB) vs Mamed Khalidov (34-7-2, 14 KO, 16 SUB)
 • 185 lb: Michał Materla (28-7, 9 KO, 13 SUB) vs Aleksandar Ilić (12-3, 8 Ko, 2 SUB)
 • 185 lb: Damian Janikowski (4-3, 3 KO, 1 SUB) vs Andreas Gustafsson (6-0, 3 KO, 2 SUB)
 • 170 lb: Tomasz Romanowski (12-7, 4 KO, 1 SUB) vs Ion Surdu (10-2, 7 KO, 1 SUB)
 • 135 lb: Damian Stasiak (11-7, 1 KO, 8 SUB) vs Patryk Surdyn (5-0, 1 KO, 2 SUB)
 • 209 lb: Przemysław Mysiala (23-10, 10 KO, 12 SUB) vs Stipe Bekavac (19-10, 13 KO, 4 SUB)
 • 170 lb: Krystian Kaszubowski (8-1, 2 KO, 1 SUB) vs Jakub Kamieniarz (9-6, 1 KO, 6 SUB)
 • 115 lb: Sylwia Juśkiewicz (9-5, 6 KO) vs Karolina Wójcik (6-2, 2 KO)

W walce wieczoru, patrząc na kursy bukmacherskie, Scott Askham powinien poradzić sobie z Mamedem Khalidovem. Eksperci pewni są za to zwycięstwa Michała Materli oraz większych szans nie dają przeciwnikowi Damiana Janikowskiego. Niskie kursy są też na Przemysława Mysialę.

KSW 55 – gotowe typy bukmacherskie. Jakie pewniaki dają zarobić?

Przygotowaliśmy dla typerów kilka kuponów zawierających KSW 55 pewniaki bukmacherskie. To, oczywiście, tylko propozycje, które pokazują, jak potencjalne wygrane zmieniają się w zależności od tego, jakie mamy podejście do konkretnych walk.

Propozycja nr 1. Wiele osób lubi stawiać na faworytów i tym samym zarabiać nieco mniejsze, ale za to „pewniejsze”, pieniądze. Oto kupon, w którym gramy na Askhama, Materlę, Janikowskiego oraz Mysialę. Jeżeli żaden z panów nie zawiedzie i nie sprawi sensacji, ze 100 złotych „wyciągniemy” 300 zł.

KSW 55 kupon bukmacherski #1
KSW 55 kupon bukmacherski #1

Propozycja nr 2. Mamed Khalidov to postać, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Nikt nie powiedział, że nie jest w stanie pokonać Askhama. Do tej małej „sensacji” można dołożyć typ na zwycięstwo Krystiana Kaszubowskiego, byłego pretendenta do tytułu mistrzowskiego, który zmierzy się z Jakubem Kamieniarzem. Ten ostatni ma za sobą nieudany debiut w KSW i mało kto stawia na niego w tę sobotę. Jeżeli zagramy te dwa typy za 150 złotych, zarobimy ponad 400!

KSW 55 kupon bukmacherski #3
KSW 55 kupon bukmacherski #3

Propozycja nr 3. Damian Janikowski będzie walczył z Andreasem Gustafssonem, który jeszcze w swoim rekordzie nie ma żadnej przegranej. Tutaj nasz mistrz olimpijski może się mocno przeliczyć, szczególnie, że nie wszystkie walki w jego wykonaniu były udane. Proponujemy kupon, w którym zagramy na Skandynawa, a do tego dołożymy typy na zwycięstwo Mysiali, Askhama oraz Kaszubowskiego. Dzięki promocji Superoferta+ na www.eFortuna.pl to zdobycia jest ponad 1000 złotych za postawienie zaledwie 150!

KSW 55 kupon bukmacherski #2
KSW 55 kupon bukmacherski #2

Propozycja nr 4. A gdyby tak wszystko na KSW 55 szło nie pomyśli ekspertów? Przegrane faworytów wielu kibiców cieszą najbardziej, ale dla bukmacherów oznaczają często wypłaty dużych wygranych z niewielkich kuponów. Na najbliższe KSW wystarczy postawić 10 złotych na cztery walki, by w razie sensacyjnych rozstrzygnięć zarobić ponad 1000 zł! A mówimy o wydaniu niewielkiej kwoty.

KSW 55 kupon bukmacherski #4
KSW 55 kupon bukmacherski #4

Bonusy bez depozytu na KSW 55. Kasa od bukmachera na start!

Bez względu na to, co gracze lubią obstawiać, jedno się nie zmienia: bonusy bez depozytu są ich ulubionymi ofertamim bukmacherskimi. W przypadku KSW 55 można znaleźć tego typu premie przede wszystkim na tych stronach internetowych:

 • www.STS.pl – bukmacher proponuje graczom kod promocyjny „BETONLINE„, który można wpisać przy rejestracji. Na dobry początek do otrzymania jest 1200 PLN przy pierwszej wpłacie, a jeszcze wcześniej – 29 PLN bez konieczności deponowania pieniędzy! Wszystko to wraz z dodatkiem w postaci 20 PLN do wykorzystania na STS Betgames.
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny
 • www.eFortuna.pl – za założenie konta na tej stronie internetowej można otrzymać 20 PLN bez wpłaty. W pakiecie powitalnym do zgarnięcia jest także nawet 2000 PLN przy pierwszym depozycie oraz jedyny w swoim rodzaju zakład bez ryzyka o wartości 200 PLN. Fortuna kod promocyjny to „BETONLINE„.

Nie zapominajmy, że inni legalni bukmacherzy w Polsce także mają oferty specjalne dla typerów, którzy lubią grać na MMA oraz inne sporty walki. Oto kolejne dwie propozycje:

 • www.iForbet.pl – dla nowych graczy przygotowano ponad 2000 PLN ekstra, w tym MaxiZysk oraz 14 dni obstawiania bez podatku!
 • www.Betfan.pl – dla nowych graczy grubo ponad 3000 złotych ekstra. Do odebrania są podwyższone wygrane, trzy premie za wpłaty, a oprócz tego do 100 złotych jako zakład bez ryzyka. Obowiązujący kod promocyjny brzmi „BETONLINE” i może być podany tylko przy rejestracji konta.

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button